Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szuletesnapi buli? Kisfiam...

Szuletesnapi buli? Kisfiam harmadik szuletesnapi bulijara keszulok, ahova az altala ismert es szeretett embereket hivunk meg a sajat otthonunkba.

Figyelt kérdés
Szerintetek "atmeneti" hozzatartozokat, mint pl. aktualis pasi, akit nem is ismerunk, "meg kell hivni? " Nem szeretnek idegeneket, akiket a kisfiam nem is ismer, foleg nem csaladi fenykepeken nezegetni oket kesobb, de udvariatlan sem szeretnek lenni. Hogyan kell ezt kezelni?
2015. máj. 30. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Mi csak a nagyszülőket hívtuk meg. Én nem érzem magam ennyire magasrendű személynek, hogy az egész város a gyerekem ünnepelje. És szülinapi buli sem volt. Felesleges rongyrázás, nagyzolás. Meghívtuk a nagyszülőket, sütöttem tortát, és ennyi.
2015. máj. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem esküvő ez, elég a nagyszuloket, keresztszuloket meg hívni
2015. máj. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Talán a Kérdező olyanra gondol, hogy pl. a testvére aktuális barátja/barátnője. Mert azért a testvéreket nem kellene kihagyni az unokaöcsi szülinapozásából. Pl. az én bátyám imádja a gyerkőceimet. Mindig van valakije, ha Ő úgy gondolja, hozhatja az aktuális barátnőjét, nem szokott zavarni. Nyilván ha bajom lenne az éppen aktuális választottal /bármilyen személyes ellent
2015. máj. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Folytatom: tehát bármilyen személyes ellentét vagy esetleg rossz példát mutatna a gyerekeimnek, mondjuk drogos, alkoholista, akkor megkérném a tesómat, hogy ne hozza. De nem szokott gond lenni a választottjaival. Szval Kérdező! Szerintem bízd a tesódra /ha erről van szó/, a fényképek miatt pedig ne aggódj! Készült pár olyan családi fotó, amelyeken a bátyám különböző csajokkal látható /nem az a megállapodós típus/. Volt, hogy megkérdezte a fiam, hogy kik azok a nénik. Lerendeztem annyival, hogy a bátyus barátnői.
2015. máj. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Ja, hát nálunk testvérek a kereaztszulok. Amúgy a párt akkor kell meghivni, ha együtt élnek
2015. máj. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

Jaj, 5-ös! Ez meg milyen hülye szabály?!

Akkor azt a párt nem is illik meghívni /hozzáteszem a testvér kapcsolatáról beszélek, nem egy sokadik unokatesóról/, akik már évek óta együtt vannak, de még nem élnek együtt. Ennyi erővel nekem a férjem egyetlen családi összejövetelén nem kellett volna részt vennem, mert még nem éltünk együtt? Persze az nem számít, hogy éveket együtt jártunk, később pedig Neki szültem gyerekeket? Ez butaság!

2015. máj. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Esélyes, hogy a kérdező nem sok éves kapcsolatról kérdezett, lévén annál egyértelmű lenne, de ne zavarjon. Hogy a te egykori fiud ma már ferjed és a gyereked apja, az nagyszerű, de nyilván egy hónap járás után még nem volt az

2015. máj. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem új pasiknak nem sok keresnivalójuk van az ilyen bulikon. De pl az én férjem 3 hét járás után lett meghívva az unakaöcsém szülinapjára :)
2015. máj. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!