Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan, aki kifejezetten...

Van olyan, aki kifejezetten fiut vagy kifejezetten lanyt szeretne/szeretett volna? Miert?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 11. 22:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Mindig 3 lanyt akartam, de amikor pozitivat teszteltem tok mindegy volt ki is O csak orultem, hogy vegre jott 😊

Most varom a 3. babankat. A 3. Lanyunkat 😊 mint ha alom lenne!!! 😊

Nem terveztunk tobb babat, de ferjem szeretett volna egy kisfiut, igy lehet par ev mulva ha egeszsegileg es anyagilag is ugy allunk bevalalunk meg egy babat

Max 35 eves koromig szulok, igy sokaig nem huzhatjuk ha tenyleg nagyon szeretne a ferjem.

2015. ápr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
Lányt.Mindig is tudtam hogy lányom lesz.Bejött:)
2015. ápr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Én lányt szerettem volna, mert lánybabával a húgom miatt volt tapasztalatom, kisfiúval semmi. Nem jött be, de egy picit sem bánom, kihívás így is, úgy is. :)
2015. ápr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Mi csak és kizárólag fiút tudtunk elképzelni magunknak, (főleg az életvitelünk, a hobbijaink, érdeklődési körünk stb miatt...) aztán úgy alakult, hogy évekig kellett várnom az első babámra, ráadásul 14 hetes várandósan átestem egy életmentő műtéten, közben majdnem a babát is elvesztettem, de megmaradt hál istennek. Javasolták, hogy vetessem el, mert nagy százalékot jósoltak az idegrendszeri károsodásnak, de úgy döntöttem megtartom. És ezután nekem már mindegy volt, milyen nemű lesz.

Kétséges volt, hogy ki tudom-e hordani egyáltalán, de sikerült. Program császárra voltam kiírva, de spontán koraszüléssel, mindenféle komplikáció nélkül meglett hüvelyi úton - egy makkegészséges lány! :)


17 hónap múlva azért csak megérkezett szívem kicsi hercege is, és nagyon jó, hogy van lányom is, meg fiam is.

2015. ápr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
Fiút. Valahogy fiút tudok elképzelni magunknak és apának is ez volt az álma :) Természetesen ha lány lenne is ugyanúgy szeretnénk és semmi nem változna, de már láttuk a fütyköst, szóval nagy volt az öröm :) 16hkm
2015. ápr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk még csak tervben van a baba, de én kisfiút szeretnék majd. :)

Azért mert a családból is a fiúkkal jövök ki jobban (apu+öcsém) és amúgy is a legjobb baátnőmön kívül mindig fiúkkal haverkodtam inkább, jobban elvagyok a tásaságukban. Anyuval és a húgommal nem igazán jöttünk ki sosem. Meg úgy érzem én nem tudnék egy lányt olyan "csajosan" nevelni, én magam is évente kétszer ha sminkelek, szóval engem ezek a dolgok untatnak. :) 28N

2015. ápr. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
23%
Mindenképpen fiút akartunk, mert én nem tudnék mit kezdeni egy lánnyal. Idegesítenek. Párom is természetesen fiút akart mint minden apa. Szerencsére az is lett.
2015. ápr. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én mindig is fiút akartam, mert a családunkban (sőt, a férjem családjában is) sokkal több a lány. Bejött. :-)
2015. ápr. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
Fiút és lányt is szeretnék, de a lány felé jobban húz a szívem. A környeztemben lévő legtöbb kisfiú olyan idétlen. A férjem fiút szeretne.
2015. ápr. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
elsore lanyg szerettem volna a ferjem fiut es fiu lett. Most varom a masodikat meg nem tudjjk a nemet de mindkettonk szive a fiu fele huz. De persze mint remelhetoleg mindenkk,a lanynak ks orhljnk ha lany lesz.
2015. ápr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!