Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell egy gyereket...

Miért kell egy gyereket havonta vinni az állatkertbe? Nem túlzás ez?

Figyelt kérdés
2016. jan. 21. 17:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%

mivel passzív tevékenység én ne is tudnám irigyelni


de pl annak az energiáját, aki hol bowlingozni, gokartozni, bobozni, jégkorcsolyázni, szánkózni, görkorizni, kirándulni, meg stb stb stb megy a gyerekeivel, hogy egyszerűen már követni se lehet, na ott már megmozdulna bennem valami, hogy de jó nekik, bár én is képes lennék így élni

2016. jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%
Bérlettel csak úgy éri meg, ha havonta mennek. Az én lányom pl. biológia-mániás egészen kicsi kora óta (felnőtteket megszégyenítő a tudása), mi is nagyon sűrűn járunk állatkertbe, pedig nem vagyunk pestiek... ha a közelben laknánk, tuti lenne bérletünk.
2016. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
szerintem jó dolog,bár itt a Nyíregyházi kicsit költséges lenne minden hónapban...
2016. jan. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha olyan helyen élnék, ahol van állatkert, biztos, hogy vennék éves bérletet, és a három gyerekkel mennénk sűrűn.
2016. jan. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha itt lenne a közelben, én is szívesen vinném, mondjuk nem a hidegben. A Fővárosi Állatkert pl. nagyon szép, a gyereknek érdekesek az állatok, és közben a levegőn is kint vannak. Az egyik anyuka írta itt egy válaszában, hogy nem volt jó a játszóterezés, már nem emlékszem, mi miatt, és ezért vett helyette egy éves bérletet az állatkertbe, és oda mennek ki rendszeresen. Szerintem tök jó ötlet.
2016. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Megnéztem a bérletet... basszus, 26.000 ft. Egy vagyon!


Lányom ovis barátnőjéről van szó, 5 évesek. Az anyukája otthon van a kistesóval, és 2-3 hetente nem jön a nagy sem oviba hanem elmennek erre-arra. Ha jó idő van, akkor állatkertbe. A héten összefutottam vele, mondta hogy nagyon várják már hogy kicsit jobb legyen az idő és tudjanak újra menni.

2016. jan. 22. 17:21
 17/20 anonim ***** válasza:
Napijeggyel meg 4300 alkalmanként. Szóval ha valaki ki tudja használni, bőven megéri a bérlet. Egy egy hetes tábor többe kerül...
2016. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi a baj ezzel.


1. A bérlet 26ezer, egy összegben tényleg sok, de heti lebontásban csak 500 Ft, komolyan ez a probléma?


2. "hanem elmennek erre-arra" Örülj neki, hogy nem hanyagolja el a gyerekeit, hanem közös programot is csinál a család.

3. "nagyon várják már hogy kicsit jobb legyen az idő és tudjanak újra menni" Most őszintén, te nem várod a jó időt?

2016. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

te basszus rendesen irigy vagy.Miért nem a saját nyomorult életeddel foglalkozol,ahelyett,hogy mások pénztárcájában kutakodsz?

lehet,hogy ez a nő az energiáit hasznosabb dolgokra fordítja mint az irigykedés,így elérte,hogy legyen annyi pénze,hogy havonta vihesse a gyerekét az állatkertbe. inkább tanulhatnál tőle.

2016. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Igazából naponta is lehet, bérlettel. Hogy miért? Hogy a gyerek ott ülhessen órák hosszat figyelni, hogy pl. a hóbagoly mikor mozdítja meg a fejét. Addig a másik gyerekekkel lehet körbe sétálni, rajzolni amit csak akarnak. Szép nyugodt hely az állatkert.


Szerintem nem túlzás.

2016. jan. 29. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!