Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amennyiben Óvónő lennél,...

Amennyiben Óvónő lennél, meddig dolgoznál terhesen?

Figyelt kérdés
Szeretem a munkám, de lassan szeretnék gyereket. Nem lenne jó, ha táppénzre kéne mennem rögtön, de nagyon sok betegség van az oviban, amit nem lenne jó pont terhesen összeszedni, pláne amin még át sem estem, és terhesen veszélyes (pl rubeola). Te meddig dolgoznál?
2016. jan. 23. 06:42
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Nálunk max a 12. hétig dolgoznak az óvónők.
2016. jan. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

33. hétig dolgoztam, ahogy a többi kolléganőm is jellemzően kb. eddig.

Közösségbe járó nagytesótol ugyanolyan eséllyel kapsz el bármit, vagy épp a buszon, villamoson.

Rubeola ellen pedig már rég oltanak, az ovis korosztály védett.

2016. jan. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Rubeola? Most komoly? Én inkább a bárányhimlő miatt aggódnék, ha nem voltál bárányhimlős.

Rubeola ellen 15 hónaposan van kötelező védőoltás először. Én 36 éves leszek, de iskolás koromban engem is beoltottak rubeola ellen. Nem már. Tuti óvónő vagy?

Lányom dadája egyébként 30x hetes koráig dolgozott.

2016. jan. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

rubeolára átoltott a lakosság, bár ha afrikában vagy óvónő akkor tényleg necces....

én most kezdem majd a 2. trimesztert, még eszembe sincs otthagyni a gyerekeimet :) évzáróig biztos maradok ha minden rendben lesz, nagy gyerkőcömmel is 35. hétig dolgoztam.

kolléganőm is évzáróig szeretne maradni, ő 1 hónappal előrébb jár mint én, júliusra van kiírva

2016. jan. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6.5 hónaposan jöttem el, illetve közben voltam egy hónapot szabin.
2016. jan. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Táppénzen voltam egy hónapot, bocsi :)
2016. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm óvónő és hét hónapos terhes volt, mikor táppénzre ment.
2016. jan. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én óvónő vagyok és tegnap derült ki hogy babát várok, sajnos veszélyeztetett terhes vagyok, mert volt már egy vetélésem, így az orvos azonnali otthon maradást ajánlott. Holnap még bemegyek, de utána táppénzen leszek, és a munkáltatóm megérti, rendes volt. 6+6 napos vagyok. De ha nem lennék veszélyeztetett nagyon szívesen dolgoznék a ballagásokig.
2016. jan. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!