Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kimennél külföldre egyedül...

Kimennél külföldre egyedül gyerekkel a pénz miatt, de úgy hogy isten háta mögött dolgoznál és se egy rokon és senki aki segítene ha baj van?

Figyelt kérdés

a kint kialakított kapcsolatokra mint tudjuk nem lehet számítani(a kollegád inkább hátba döf kétszer, de szemedbe mosolyog, főnök rugalmassága addig terjed, hogy ne legyél táppénzen, szabit vele egyeztetve vegyél ki)

végszükségben viszont a bankok szívesen adnak hitelt, máról holnapra a kezedben, de nincs lelki társad, vagy akivel tudnál egy őszintét beszélgetni és autót vezetni nem tudsz, általában szervezned kell helyet valakik mellé, vagy vonatozni, buszozni, gyalogolni km-ket


nem tudom mennyire megy át, de olyanra gondolok mint amikor "elveszettnek" érzi magát az ember, nincs akihez szóljon igazából, nincs aki segítene ha úgy adódik.


egyedül nem lenne kérdés,de gyerekkel...?mégha csa x évet is alapozni..


2015. ápr. 24. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mi neked a külföld, de ahol én élek, ott pl nem így működik. Eleve természetes a részmunkaidős állás, a munkatarsak segítőkészek, a főnök normális. Hitelt viszont csak szigorú feltételek mellett kaphatsz.


Magyarországon is van olyan, akinek nincs a közelében a rokona, mégis megoldja. A vonat, busz közlekedés nem egy nagy ördöngösség, sokkal jobb, nem mellesleg pontosabb, mint Magyarországon.


Nem javaslom neked a külföldi életet, mert nem tűnsz valami talpraesettnek

2015. ápr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"a kint kialakított kapcsolatokra mint tudjuk nem lehet számítani(a kollegád inkább hátba döf kétszer, de szemedbe mosolyog, főnök rugalmassága addig terjed, hogy ne legyél táppénzen, szabit vele egyeztetve vegyél ki) "


Ezt magadtol talaltad ki vagy olvastad valahol.


nem igy van mindenhol, sot. Csak mondom.

2015. ápr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

én eddig akárhol dolgoztam (4 helyen voltam vendéglátós is, szobakány is)vagy loptak tőlem a szállásról, vagy fúrtak a főnöknek a hátam mögött, olyanok akiknek ráadásul én segítettem. és magyarok...

a bank ahova ment a fizum meg l kértem kölcsönt 3 nap múlva már a számlámon volt ln kértem hogy köv hónapi fizuból vonják le, nem akartam hogy kamata legyen

2015. ápr. 24. 11:25
 4/12 A kérdező kommentje:
*5 helyen dolgoztam 1 év alatt, ebből 4 helyen voltak sérelmeim nem a románok, belgák, csehek miatt, hanem a magyarok miatt....
2015. ápr. 24. 11:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja, hogy a magyarokkal van a problémád? Akkor nem kell velük barátkozni, ennyi.
2015. ápr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ez nem barátkozás vagy nem barátkozás kérdése sajnos
2015. ápr. 24. 11:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem mennek...
2015. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor mennék gyerekemmel külföldre, belföldre, isten háta mögötti helyre, bárhová, ha tudom, hogy ott a gyermekem biztonságban lesz, el tudom helyezni oviba, suliba, míg én dolgozom, ha beteg, tudom orvoshoz vinni, mert van biztosítás, tudom a gyógyszereit kifizetni, van kire bíznom ha szükséges(akár bébiszitter), megfelelő hátteret tudok biztosítani a testi-lelki fejlődéséhez, tehát ha gyerekkel kéne menni valahova dolgozni, nekem ez az elsődleges, a többi másodlagos.

Amiket te írsz, azok általánosított előítéletek, hogy kire számíthatsz egy munkahelyen, és milyen barátaid lesznek egy adott környezetben, azt az élet hozza, és tőled is függ....

2015. ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ezek a kérdések csak munka és pénzfüggvénye ahogy itthon is(kint utánam neki jár a bitosítás)


itthon mellett tényleg csak a barátok rokonok a plusz nekem.

2015. ápr. 24. 12:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneken filózol, akkor inkább ne menj ki.
2015. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!