Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisebb (1,5-2 éves) gyerkőcöt...

Kisebb (1,5-2 éves) gyerkőcöt beengeditek a játszótéren a homokozóba?

Figyelt kérdés
Másfél éves a kisfiam,és mióta jó idő van megyünk a játszótérre. Eddig inkább a mászóka és a csúszda a favorit,de nyilván egy idő után a homokozó is érdekelni fogja. Bele merjem engedni?
2010. márc. 28. 11:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nekünk akkor nagy szerencsénk van, itt nagyon kúltúrált a játszótér, kutyát még elvétve sem láttam, sem szemetet, sem kakát, a fiam már 8-9 hónaposan kúszott-mászott a földön....

most 16 hónapos, imád homokozni a többi gyerekkel, itt inkább gyerekek, szülök közti konfliktus van (de hol nincs), nehéz okosnak lenni.

szóval a kérdésre a válsz, igen engedem és imádja.

2010. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szerencsére a játszótér mellet van egy nagy füves terület ahol a kutyák rohangálhatnak,és elvégezhetik a dolgukat,így kutyakakával még nem találkoztam

A szeméttel sajnos nem ez a helyzet.

Találtam már törött üvegdarabot a fűben,cigicsikket a mászóka tövében a homokban.

Sajnos a lakótelepen sok a barna bőrű lakó,nem nagyon törődnek a renddel és tisztasággal... :S

2010. márc. 29. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!