Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan anyuka itt akinek a...

Van olyan anyuka itt akinek a férje 24 órában dolgozik? Vagy külföldön van?

Figyelt kérdés
Mennyire nehezen éled meg a napokat a babóval? Mennyi idős picurkád?

2016. jan. 25. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor párom elkezdett így dolgozni, akkor nehéz volt. Újra kellett terveznem...Viszont most már hozzászoktam. Két lányunk van, az egyik 5 éves a másik 9 hónapos. Minden megoldható, de természetesen én is azt szeretem, ha itt van velünk!
2016. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem már másfél éves a lányom, heti két napot van a férjem itthon. Kétemberes gyerek és borzasztóan rosszul alszik, gyakorlatilag semmire nincs időm.


Egyébként élvezem a napjainkat, csak túl kell lépni azon, h semmit sem tudok befejezni v hogy nem fekszem le éjfél előtt.

2016. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem könnyű sajnos,a 24 órás meló mellett,van másodállása is.Tehát 1héten egyszer találkozunk.Amikor hazajön már nem vagyunk itthon,amikor hazaérünk már nincs itthon.7 és 3 évesek a gyerekek.A kisebb nagyon rosszul viseli. :(
2016. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Októberben szültem a párom külföldön dolgozik.Az első 3 hónap nagyon keserves volt egyrészt a pici hasfájóssága miatt másrészt hogy az apja lelkileg belebetegedett szinte hogy alig látja a picit csak hétvégente volt itthon.Vagyis otthon mert január végén kijöttünk hozzá.Imádják ezt a helyzetet,minden este apa fürdeti-altatja,hétvégén pedig csak ő van vele.Én pihenek meg szoptatok meg házimunkát végzek lightosan.:)
2016. márc. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia. Nalunk is így van kb 2 napot van itthon teljesen.(reggeltől estig) de van olyan hét amikor nem. 3 gyerekunk van3 éves, 2 eves, 5 hónapos) nagyon nehéz. Rettentoen fáradt vagyok. Segítség az nem igen van.
2016. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen ez nagyon nehéz.Pláne kicsikkel.Nekem is van mégg kettő(23,18)ók otthon maradtak a házunkban.Dolgoznak,tanulnak.

Ez a pici csodagyerek.De azt gondolom minél kisebb a gyerek annál könnyebb lépni velük.A nyelv ragad rájuk(már ha az apuka kint dolgozik)és a tieid picik..Nem megoldható a munkahelye közelébe költöznötök?

2016. ápr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!