Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet azon túltennie az...

Hogy lehet azon túltennie az embernek magát, hogy egyedül megy mindenhova (családi programok) a gyerekkel?

Figyelt kérdés

rokonok szerte széjjel az országban, ha karácsonykor találkounk már jó

apja kb szürke szamár a ködben

barátnők elvannak a saját családjukkal inkább


és olyan rossz, hogy akármilyen szabadtéri rendezvény van(pl majális), vagy egy gyors "összedobott", pl gokartozás egy áruház előtt, vagy akár cirkusz, állatkert, stb mindenkinek lejön egyből, hogy sajnálatos egyedülálló anyuka az ember és mintha a tömeg forgatagában csak egy pici csendes magányos szigetecske lennénk.


szóval olyan szánalom az egész.

de a gyerek érdeke lenne pedig hogy ne maradjon ki ilyenekből.


2016. febr. 1. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Baráti körünkben volt két frissen elvált pár. Az egyik anyuka és a másik apuka rendszeresen közösen csináltak programokat (szigorúan barátilag). Összedobták a gyerekeket, és így mindenhova nagycsaládos kedvezménnyel mentek. :)
2016. febr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Mert a homlokodra van tetoválva, hogy egyedülálló is vagy, nem arról van szó, hogy apuka nem ér rá??


Másrészt egyedülálló anyának lenni nem szégyen.

2016. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2 igen, kb teljesen így van olyan helyeken, ahova családok járnak nem is egy gyerekkel


próbálok ismerkedni, nem vagyok sikeres abban, hogy csak úgy elfogadjak egy férfit, akit fel tudnék vállalni nyilvánosan

2016. febr. 1. 13:53
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Én más kisgyerekes családokkal szoktam közös programokat csinálni.
2016. febr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

én is próbálnék, de család mellé ahogyészreveszem nem hívnak

(pl bnőim nyitottak, de ha a férjükkel mennek rendezvényre, oda nem hiányzom)

2016. febr. 1. 13:57
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Nem arra kell gondolni, hogy jaj egyedül vagyok. Hanem hogy klassz a program, és a gyerek mennyire élvezi.

Én majdnem 4 éve nevelem egyedül a kislányomat. Egy ideig volt egy párom, de a munkája miatt ugyanúgy nem tudott sehova velünk jönni. Vannak barátnőim, velük szervezek programot. Van olyan, aki szintén egyedül neveli a gyereket, de van olyan is, aki akkor jön velünk, ha a férje dolgozik.

De ha nem ér rá senki, akkor sem eszem kétségbe. Elvégre nincs ráírva a homlokomra, hogy egyedülálló anyuka vagyok.

Feleslegesen ne hergeld magad, csak élvezd a programokat. :)

2016. febr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Én ebből nem csinálok ügyet.Általában egyedül viszem Őket mindenhova(különórák,orvos,egyedül megyek a karácsonyi,húsvéti készülődésekre,stb.)Persze ha itthon van mindig mindenhová jön,azzal nincs gond.Az én Férjem külföldön dolgozik,így rám marad itthon minden(3 gyerek,ház,kutya,a saját cégem).A legkisebb ősszel kezdte az ovit,a Férjemet még nem ismerik....a héten itthon van,mondtam is Neki,gyere velem reggel is,meg délután is,hogy bemutassalak az óvónéniknek.Most a nagyobbikat is együtt visszük suliba.Én nem érzem magam sajnálatosnak,azét,mert egyedül nyomulok a gyerekekkel.Én emelt fővel,boldogan,a gyerekekkel egyetértésben,sok sok élménnyel gazdagodva járkálok el.Most is van egy program(a Nemzetközi Űrkiállítás)ahová a középsőmmel fogok elmenni(február közepén lesz egy tanítás mentes nap).A legnagyobbat már nem érdekli,a kicsit viszem oviba,így lesz pár óránk együtt,kettesben.
2016. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Először lépj túl azon, h épp nincs párod. Kicsit építeni kéne azt az önbizalmat!

Én élvezem azt, h csak a gyerekeimre figyelhetek és igaza van az egyik hozzászólónak: nincs ráírva a homlokodra, h egyedül neveled.

2016. febr. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!