Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 eves kislánynak laptopot...

3 eves kislánynak laptopot tervezek vásárolni. Kinek milyen vált be?

Figyelt kérdés
2016. febr. 1. 21:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ mire használja, ha a legújabb assassins creeddel akar rajta játszani akkor gamer laptop lesz a nyerő. Ha csak nyomkodja ész nélkül mint a legtöbb gyerek, akkor a legolcsóbb használtat vedd.
2016. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
Minek kell egy 3 eves kislanynak laptop? :o
2016. febr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
66%

miért kell neki a laptop?

vegyél neki -gyerek - tabletet...valami ilyesmit- [link]

2016. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
56%
Ezért van egyre több hülyegyerek... 3 éves gyereknek laptop... Beszarok. Mikor én ennyi idős voltam, ilyen szóba se jött, még tablet se volt Magyarországon akkoriban, sokkal értelmesebb tevékenységeket folytathattak a kicsi gyerekek (most 18 éves vagyok, 15 évvel ezelőtti állapotokról beszélek). Valami csoda folytán az én generációm sokkal értelmesebbnek tűnik, mint a mai 10-14 évesek, akik már tableteken nőttek fel... Egyre rohadtabb a világ
2016. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
46%
Az én generációm meg nem bezzegelt 18 évesen úgy, mint egy öregember.
2016. febr. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
57%
És gyereknevelés témákba se ütöttük az orrunkat. :)
2016. febr. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
71%
Mi a csudának 3 évesnek laptop,vagy tablett,3 évesnek társas,mesekönyv vagy logico vagy legot,venék .én lányomnak ezeket veszem most 6 lesz ,sőt amikor nagyfiam kicsi volt az 10 ével ezelőt volt akkor is ezeket vetem neki is .
2016. febr. 2. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%

:-D

Ugyan minek??? Unod már,hogy folyton nyaggat???

Már most ki akarod vonni a közösségi életből?

Semmi szüksége nincs rá,persze azt csinálsz,amit akarsz!

Majd írd meg,hány perc alatt sikerült széttörnie,leborítania,felrúgnia a laptopját!

2016. febr. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%
"Kinek milyen vált be?" Ezt a kérdést! :-) Mintha pelenkarol beszélnénk. Mar annyi laptopot kipróbált mindenki a 3 évesenel, hogy van összehasonlítási alap. Es mi számít neked bevaltnak? Az, amit nem tud összetorni két perc alatt, vagy az ami nem romlik el egyből, ha leonti egy pohár vízzel.
2016. febr. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%

Jaj,mindjárt jön a kérdező megsértődve,hogy ő csak gyereklaptopra gondolt...és,hogy mennyi gyökér van itt,aki nem tudta kihallucinálni a kérdező gondolatait!

De persze ezt elfelejtette leírni!

2016. febr. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!