Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Husi 8 év körüli kislánynak...

Husi 8 év körüli kislánynak van jelmezötletetek? Lányom oszt. Társa és nem akar eljönni, merthogy mi legyen.

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól, hogy kicsit dundi, még bármi lehet. A fiam osztályába jár egy nagyon édes kislány, elég ducika ő is, de tavaly annyira menő méhecskelány volt, hogy hihetetlen. Nekem nagyon tetszett :)

De ha meg nem akar eljönni, akkor szerintem erőltetni sem kell. Lehet, hogy feszélyezi az ilyesmi. Nekem a fiam például elmenni szeret az ilyesmire, de beöltözni nem. Ha nem akar, nem erőltetem, veszek neki egy álarcot, és ennyi, ha akarja, felteszi, ha nem akarja, nem teszi fel, anélkül is jót bulizik az osztálytársaival.

Ha meg a kislány nem szeretne jelmez nélkül elmenni, szerintem azt sem kell erőltetni. Persze lehet neki mondani ötleteket, de ha nem akar, akkor nem akar. Ha amúgy más közösségi programban szívesen részt vesz, akkor nem dől össze a világ, ha egyet kihagy.

2016. jan. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elég visszahúzódó kislány. Az a fajta, aki menne, de nem mer, de ha már ott van, minden oké. :)

Köszi a választ!

2016. jan. 14. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!