Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Esküvő/együttélés után mikor...

Esküvő/együttélés után mikor vállaltatok babát? Akkor hány éve voltatok együtt? Spontán jött vagy már tervezgettétek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 2. 18:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
13 éve éltünk együtt, amikor született a lányunk, 7 éve voltunk akkor házasok. Nem jött spontán, 6 évet vártunk rá.
2016. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
61%

3,5 éve jártunk, mikor az esküvő volt, előtte egy hónappal költöztünk külön (addig az én szüleimnél laktunk), a baba a 3. házassági évfordulónk után fogant 2 hónappal, most vagyok 8 hetes :)


barátnőm úgy fogalmazott a múltkor, hogy 'áloméletem' van, mert minden úgy és abban a sorrendben jött, ahogy az a 'nagykönyvben meg van írva' :)

2016. febr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%

Hat év egyuttjaras utan, 22 évesen hazasodtunk. Nem szerettunk volna rogton gyereket. Három és fél évig kettesben voltunk. Aztán született az első gyerekünk, majd meg ketto.

20 éves hazasok leszünk a nyáron.

2016. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%
4 év együttjárás után volt az esküvőnk, de már előtte megbeszéltük, hogy a nászéjszakától nem védekezünk. Rá 9 hónapra megszületett a fiúnk :) Kistesót viszont még nem szeretnénk, hiába áldott jó babánk van, majd vagy 3 év múlva
2016. febr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%
7 éve voltunk együtt (kb. 5 éve éltünk együtt), amikor az első babánk született. Terveztük már egy ideje, munka miatt kellett várni, de szerencsére egyből sikerült,amikor lehetett. 2,5 évre rá összeházasodtunk, következő évben jött az újabb baba. Most 14 éve vagyunk már együtt és a harmadik babán gondolkodunk.
2016. febr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
75%
4 éve voltunk együtt, 1 éve házasságban amikor fogant az első gyermekünk. Félig spontán jött, már terveztük, de pár hónappal későbbre. (majd rá 2 évre tervezetten második és 2,5 évvel később a harmadik)
2016. febr. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
82%

Mi mindent fordítva csinálunk :-)

1 éve voltunk együtt,mikor terhes lettem 10 hónapja éltünk együtt mikor megszületett.Előtte 1 hónappal volt a polgári esküvőnk.6 éve voltunk együtt mikor a 2. babánkkal terhes lettem, 7 éves évfordulónk előtt 1 hónappal fog megszületni. A templomi esküvőnket 2017 nyarára tervezzük. Első gyermekünk abszolút meglepetés volt,a másodikat már tervezgettük,hogy szeretnénk,de spontán jött.

2016. febr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!