Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bergon babakocsit szeretnék...

Bergon babakocsit szeretnék venni a kisfiamnak. Szerintetek megvegyem ezt? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 29. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vedd!!! Mi is bergont veszünk. Nagyon kényelmesek, nagy, mindegyikhez csatolható a baby hordozó. De én a helyedbe raknék hozzá 10 000 ft és megvenném az újjat.
2010. márc. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem 2005-ben született a fiam, akkor vettünk neki ilyesmi babakocsit. az is Bergon volt. Októberben született, ez a kocsi nagyon jó volt neki. Rengeteget volt kinn, a hideget nem engedi be, a kerekei is nagyon jók, és nem utolsó sorban elég széles.

Viszont, mikor már a fiam ült, aztán később járt, meg kellett válni tőle. Vettünk neki egy Graco babakocsit, ami vízszintesig dönthető, és ezzel kihúztuk a babakocsis időszakot. A bergon már nehéz volt, főleg ha benne volt a baba, és mondjuk boltban nem olyan egyszerű vele közlekedni, mivel nekem olyan volt, hogy a kerekei nem bolygósítható.

Csalódni nem fogsz benne, az biztos!

2010. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nézed, szerintem ez jobb:

[link]


és ez?


[link]

2010. márc. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2010. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2010. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


na egyelőre ennyi:)

2010. márc. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát őszintén szólva mi néztünk ilyet a párommal, mert nagyon-nagyon tetszett, de sajnos önmagában is baromi nehéz, és ami nekem nem igazán jött be, hogy elől nem forog a kereke.

Ha még belerakom a gyereket, plusz esetleg amit vásárolok, akkor erő kell hozzá.

Nekem már van egy 7 éves lányom, és neki is inkább a könnyebb és bolygókerekes kocsit vettük meg.

2010. márc. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Utolsóval értek egyet!!Tényleg nagyon nehéz kocsik!!!:((( És nem bolygós a kereke!Kínlódhatsz vele minden kanyarnál le kell majd nyomd a kocsit,hogy be tudj fordulni:(((Nekem is hasonló volt,de hamar lecseréltem!
2010. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat. Ezeket szem előtt fogom tartani. :)
2010. márc. 29. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!