Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes vagyok, de úgy érzem...

Terhes vagyok, de úgy érzem nem akarok a párommal maradni. Helyre lehet ezt hozni?

Figyelt kérdés

Lassan 9éve vagyunk együtt.Nem vittük túlzásba a védekezést,számítottunk a babára.Örülünk is neki.Viszont én teljesen ki vagyok ábrándulva a páromnól.Sosincs itthon (sokst dolgozik,de sokszor hazudozik is mert a haverjaival van inkább).Hétközben nem is látom csak vasárnap,de akkorsem mindig.Egyre anyagiasabb.Én se szállok el a babacuccokkal,mert próbálok normális maradni.Ez sikerült is nem veszek felesleges dolgokat.Mindenen ki van akadva.Minden deága (persze hogy az),de a felnőtt ruhákhoz hasonlítja ami szerintem hülyeség.Csak egy pl: h&m ferfi póló 3990ft 5részes baba szett 5990ft szerinte nem éri meg mert azt hamsr konövik.(1200ft/dbra jön ki).Nagyon jó áron találtam hasznàltan kiságyat+peldnkázót.Minek az még ráér az stb.Persze el is vitték utána megnéztük ugyanazt boltban azt vajarta a fejét hogy jó áron volt a neten.Anyagilag nem állunk rosszul amúgy de nen vagyunk gazdagok.Én se szórom a pénzt.Ráadásul nincs köztünk se szex se semmi.Kb. 3éve nem csókolóztam.Nem érünk egymáshoz se màr.Nem tudom hogy szeretem-e egyáltalán.Valamilyen szinten igen,de kezdek kiábrándulni brlőle.Ráadásul rosszul esik hogy hazudik.Már nem bízom benne.Eddig mindig mondtam hogy biztos nem csal meg stb.De már nem tudom.Huszonévesen nincs köztünk semmi már,hazudnia kell hogy a haverjaival legyen.Kérdeztem miért hazudik azt mondta mert tudja hogy rosszul érint hogy velem semmit nincs de szívesen beszél a haverjaival.Ami nem is baj de miért kéne hazudni?Meg normális esetbe velem is szeretne lenni.De azt látom hogy inkább haza se jön.

Mondtam hogy szakítsunk de folyamatosan mondja hogy a baba miatt próbàljuk meg.Én nem szeretném mert nem tűröm hogy hazudjon és egyedül hagyjon.A gyerek nem fog összetartani úgysem.Boldogtalan és magányos vagyok.


2016. febr. 5. 23:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

ha már ost jobban érzi magát máshol, az tényleg probléma.

ha meglesz a baba akkor meg azért fog menekülni..


nem véletlen, hogy a nő dönt igazán a gyerekvállalásról, nem a férfi.

2016. febr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez màr nem mist kezdődött csak mostanság derült ki.Ha pedig a férfi nem akar gyereket akkor védekezni kellene.Szerettünk volna volt szó róla többször.A védekezés nála volt mivel én az egész kapcsolat alatt nem szedtem gyógyszert (trombózis miatt) és ezzel ő is tisztában van.Itt nem én döntöttem csak!!!!!De tök mindegy ez a része mivel mindketten örülünk a babànak!
2016. febr. 5. 23:24
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

Minek lettél terhes ettől a fickótól?

Miért szaporodik az, aki nem tud gondolkodni?

2016. febr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem értelek. Miert nem vedekeztetek?! Szerinted ideális a kapcsolat a gyerekvallalashoz?
2016. febr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mert előtte nem ilyen volt.Ezek a dolgok terhesen derültek ki.Jó az hogy nem csókolózunk nagyon rég nem tudom normális-e.A terhesség óta érzem ezeket jobban.
2016. febr. 5. 23:30
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Számomra nem normális. En 20 éve vagyok a férjemmel. Es csokolozunk. Nagyon szeretem őt.
2016. febr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%

Nalunk ugyanez van. En mar szultem azota, es csak rosszabb lett a helyzet, nem akarlak elkeseriteni ...

Szerintem varj mindenkepp, hatha megvaltozik a baba szuletesevel. Akar 360 fokot is fordulhat.

Nalunk sajnos rosszabb lett.

2016. febr. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

".... Kb. 3éve nem csókolóztam.Nem érünk egymáshoz se màr...."


Nekem csak egy kerdesem van, hogy sikerult terhes lenned. Csak nem az ajtokilincstol? Vagy vettel egy uborkat?


Ha mar 3 eve nem mukodik a szex - ha nem csokoloztok, nyilvan orgazmusod sincs - akkor miert maradtal vele, miert vallaltal be (es hogyan) egy babat?

2016. febr. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 intrepid ***** válasza:
9%
Felcsináltattad magad egy olyan férfival, akit nem is szeretsz. A gyerek nem fog összetartani úgysem.Boldogtalan és magányos leszel. Egy férfit szeretni kell, akkor is, ha már nem vagy szerelmes belé.
2016. febr. 6. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

3-4es ratapintott a lenyegre kulturalt es kevesbe kulturalt formaban.


de ha mar igy esett szerintem szules elott hagyd el. a baba erkezzen egy nyugodt helyre. ne pedig egy elvalas-szakitas kello kozepere.

2016. febr. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!