Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek normális, ha csak...

Szerintetek normális, ha csak a gyermekáldásért akarok szexelni a párommal?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, a férjem nem csak ezért szeretné. Elég csalódott szegény emiatt. De nekem nincs szükségem a szexre.Mindenki válaszára számítok! Kort és nemet légyszi írjtok.

Köszi!


2011. jan. 28. 11:43
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
38%

Hozzá mentél feleségül úgy, hogy ezt nem tisztáztátok előre?

Hát ez érdekes.

Mi hívők vagyunk a férjemmel, és nem is feküdtünk le esküvőig (ezért sokan hülyének is néztek, sebaj :o), de rengeteget készültünk a szexre és alig vártuk. :o)

2011. jan. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
88%

Nem,nem normális....

Amikor megszületik a baba,az még az olyan párkapcsolatban is gondot okoz ahol egyébként mindkét fél élvezi az együttléteket.

Gondolom,hogy nagyon vágysz gyerekre,de ne így....A férjed érzései pedig jogosak.

2011. jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
0%

Hát megvallom néha nekem is ez az érzésem.Volt egy -két sikertelen próbálkozás és olykor megesik hogy sírok aktus után, nem ott járok agyilag. csak az jár a fejemben hogy na most vajon összejön?? de ha lesz babánk szerintem ez biztosan változik!

25L

2011. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Hát, mi is esküvő után feküdtünk le. Konkrétan nem beszéltük meg, de nem gondoltam volna, hogy nem fogom akarni.
2011. jan. 28. 11:50
 5/48 anonim ***** válasza:
Ja kor és nem:35/N
2011. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
25/L! Te élvezed a szexet, vagy csak a baba miatt vagytok együtt? Férjed mit szól hozzá?
2011. jan. 28. 11:52
 7/48 anonim ***** válasza:
82%

Egy normális párkapcsolatban a szex,ami szebbé,jobbá teszi és megkoronázza a kapcsolatot. Én tavaly szexeltem először életemben,nem azért mert nem akartam, hanem vártam arra, akivel hittem, h.jó lesz. És csodák csodálya ez a valaki,most már fél éve a férjem:)

Azóta rengeteget szexelünk,Hála Istennek,nagyon jó a kapcsolatunk.

Ja, és amúgy mi is szeretnénk már babát,de az együttlétek alkalmával nem arra gondolunk,h. most ebből lesz a baba. Egyszerűen csak élvezzük,h. örömet okozunk egymásnak.

2011. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
59%

Csak a férjeddel nincs kedved szexelni, vagy mással se lenne?!

Ez fontos! Hogy a férjedet nem kívánod vagy önmagában a szexet?

Mert akkor egyél valami afrodiziákumot, vagy valahogy próbálj ráhangolódni a szexre, hogy élvezettel csináld. Még a baba is könnyebben összejön úgy, hidd el.

36 éves nő

2011. jan. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
74%

Nem normális dolog. Próbálj beszélni erről a férjeddel, és próbáljátok izgalmassá tenni a szeretkezést. Próbálj ráhangolódni már napközben. Menjetek újra randizni, táncolni, vacsorázni, simogassátok egymást csak úgy ne a szex kedvéért, csókolózzatok sokat.


A házasságkötés előtt kívántad egyáltalán? Felizgatott az érintése, vagy akkor sem éreztél semmit. Mert ha eleve nem vonzott szexuálisan akkor hiba volt összeházasodni vele.

2011. jan. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
83%

Ezzel a problémával nem ártana egy spec.orvos véleményét ki kérned még ha kínos is mert ha már most itt tartasz mi lesz ha sikerül a baba és utána sokal be a férjed ami nem is lenne csoda!

Benned nem keltene dühöt a gondolat,hogy csak egy "tenyészállat"(bocs)vagy a szemében?Nem járna az agyad azon,hogy vajon miért nem kíván?Képes lennél nőnek érezni magad ha ő nem éreztetné veled?

Mi is már négy éve várjuk a babát ami nem akar jönni és én sem vagyok fehér májú de ettől még tudom élvezni az együttlétet akkor is ha éppen biztos vagyok benne,hogy az időzítés és a négy év sikertelenség miatt esély sincs a babára!

Valamit kellene változtatnod mert ez így nem helyes és a férjeddel szemben sem feer!

32/N

2011. jan. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!