Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes vagyok, de úgy érzem...

Terhes vagyok, de úgy érzem nem akarok a párommal maradni. Helyre lehet ezt hozni?

Figyelt kérdés

Lassan 9éve vagyunk együtt.Nem vittük túlzásba a védekezést,számítottunk a babára.Örülünk is neki.Viszont én teljesen ki vagyok ábrándulva a páromnól.Sosincs itthon (sokst dolgozik,de sokszor hazudozik is mert a haverjaival van inkább).Hétközben nem is látom csak vasárnap,de akkorsem mindig.Egyre anyagiasabb.Én se szállok el a babacuccokkal,mert próbálok normális maradni.Ez sikerült is nem veszek felesleges dolgokat.Mindenen ki van akadva.Minden deága (persze hogy az),de a felnőtt ruhákhoz hasonlítja ami szerintem hülyeség.Csak egy pl: h&m ferfi póló 3990ft 5részes baba szett 5990ft szerinte nem éri meg mert azt hamsr konövik.(1200ft/dbra jön ki).Nagyon jó áron találtam hasznàltan kiságyat+peldnkázót.Minek az még ráér az stb.Persze el is vitték utána megnéztük ugyanazt boltban azt vajarta a fejét hogy jó áron volt a neten.Anyagilag nem állunk rosszul amúgy de nen vagyunk gazdagok.Én se szórom a pénzt.Ráadásul nincs köztünk se szex se semmi.Kb. 3éve nem csókolóztam.Nem érünk egymáshoz se màr.Nem tudom hogy szeretem-e egyáltalán.Valamilyen szinten igen,de kezdek kiábrándulni brlőle.Ráadásul rosszul esik hogy hazudik.Már nem bízom benne.Eddig mindig mondtam hogy biztos nem csal meg stb.De már nem tudom.Huszonévesen nincs köztünk semmi már,hazudnia kell hogy a haverjaival legyen.Kérdeztem miért hazudik azt mondta mert tudja hogy rosszul érint hogy velem semmit nincs de szívesen beszél a haverjaival.Ami nem is baj de miért kéne hazudni?Meg normális esetbe velem is szeretne lenni.De azt látom hogy inkább haza se jön.

Mondtam hogy szakítsunk de folyamatosan mondja hogy a baba miatt próbàljuk meg.Én nem szeretném mert nem tűröm hogy hazudjon és egyedül hagyjon.A gyerek nem fog összetartani úgysem.Boldogtalan és magányos vagyok.


2016. febr. 5. 23:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindent felerősíthet a hormon nálad, szóval alaposan végig kell gondolni.


1. "Sosincs itthon"

Ez eddig is így volt, vagy csak mostanában?

2. "Egyre anyagiasabb."

Ez abszolút bevételfüggő. Ha van rá bőven pénzetek, akkor tényleg gáz, hogy szól érte. De ha nem sok pénz van a babakelengyére, akkor bizony nem megengedhető egy 6000 Ft-os szett. Abban pedig igaza van, hogy hamar kinövi a baba, de ha van rá pénz, miért ne.

3. "Ráadásul nincs köztünk se szex se semmi.Kb. 3éve nem csókolóztam."

Ez az érzelmi eltávolodás igazán rossz. De csak ti tudhatjátok, hogy van-e valami oka. Melyikőtök nem akarja?

4. "kezdek kiábrándulni brlőle" "rosszul esik hogy hazudik" "nem bízom benne"

Beszéltetek arról, hogy téged mi zavar? Sokszor csak a kommunikáció hiányzik, és megoldható a probléma.

5.

Te mennyit változtál a terhességed óta? Hány hónapos vagy most? Hány éves?

2016. febr. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%
részvétem. ez nagyon gáz. nem kellett volna ebbe a kapcsolatba gyerek...de ha mar van oldjatok meg vslahogyan!
2016. febr. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%

Annyira folosleges azzal jonni,h miert kellett a ferfitol gyerek,ha mar ugyis terhes! Ezt mar nem lehet visszacsinalni..


A hormonok is most dulnak benned,de en azt veszem eszre,hogy te nem ulsz le vele megbeszelni a problemakat. Meg most kellene pedig,amig ketten vagytok. De mindent. A csokolozast,a szexet,a haverokat! Nem okollak semmiert felre ne erts,de nem lehet h te is valtoztal es picit "elviselhetetlen" vagy? Magambol indultam ki,mert en 20 heyes koromig az voltam. Az allando savtultenges,a feszultseg-majd siras,hanyas,fejfajas a sajat idegeimre ment. 20 hetes korom utan mintha elvagtak volna es elmult minden bajom. Akkor ereztem at h milyen nehez volt velem! Ha esetleg igy van,akkor celszeru elmondani neki azt,hogy ez egy allapot,ami elmulik! De persze ne engedd h teged okoljon mindenert mert barmennyire megvaltoztal(ha megvaltoztal) melletted kene lennie es nem a haverokkal.


Ha az egesz haverozas fentallt mar a terhesseged elott is,akkor tenyleg arrol van szo,hogy kialudt a lang! Viszont vmiert beleszerettel. Ugy gondolom,a baba szuletese elott meg van idotok picit,hogy fellangoltassatok a szerelmet. Soha nem szabadott volna hagyni kihulni :(


Az anyagiassag is. Hat nem tudom,itt azert mindig mki azonnal a kerdezonel ad igazat,pedig a masik felet meg sem hallgatta. Lehet h tobbrol van szo mint a 6000 ft-os szett! Mivel aztirod az lett,gondolom elotte nem volt,tehat csak kivaltotta vmi. Mindenesetre beszeljetek meg at,hidd el mindenki eleteben vannak hullamvolgyek! Ha alapesetben nem ilyen ember volt ugy erzed,mint amilyennek leirtad,akkor egy parterapiat is meger!

2016. febr. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó koszönöm a normalis választ!

A többieknek: el kéne olvasni mit írtam.A terhességgel nincsen gond.Így volt tervezve.Ha együtt maradunk ha nem a baba marad.Egyedül is el tudom tartani magunkst!Ahogy azt már írtam előtte nem volt ilyen vagyis nem derült ki!Ezek most derültek ki!Bar előtte is hazudott de csak most bukott le.Tény hogy nem csókolózunk de szex előtte azért volt.

2016. febr. 6. 09:30
 15/15 anonim ***** válasza:
45%

A leírtak alapján már évek óta ez a kapcsolat egy nagy nulla.

Teljesen eltávolodtatok egymástól minden téren, ez már nem is kapcsolat, max együttélés. Az, hogy néha csókolózás nélkül szexeltek (ezt egyébként nem értem hogy lehet, de ebből is az látszik hogy már nem szeretitek egymást), az nem jelent semmit, csak a testi szükségletek kielégítése.

Szerintem nagy kár volt ilyen totál kihűlt kapcsolatba gyereket vállalni, ha együtt maradtok boldogtalan leszel.

Már önmagában az a tény is nagyon gáz, hogy sosincs otthon. Biztosra veszem hogy van is valakije.

2016. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!