Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyereket atadjam igy is a...

A gyereket atadjam igy is a gyereket?

Figyelt kérdés
Gyerekemmel tegnap ugyeleten ultunk (lazas, fullgyulladas) ! Egesz ejjel lazas volt! ma jonne erte az apja vinne magahoz!mit tegyek? Atadjam?

#láz #láthatás #gyerekatadas
2016. febr. 7. 07:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%
Lázas gyerek nem menjen sehova, hanem feküdjön az ágyában! Az sem kérdés, hogy az anyák betegség esetén jobban ápolnak a férfiaknál.
2016. febr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ezt talán apukával kellene megbeszélni. Egyrészt, hogy tudja-e vállalni, másrészt, hogy a gyerek mennyire van rosszul, harmadszor, hogy te mennyire lennél nyugodt.
2016. febr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A gyereket atadtam! A szivem szakadt meg orditott! Apaval nem vagyok beszelo viszonyba es nem miattam! A gyerek azota os lazas! mind1 legkozelebb ha lazas mindom neki jojjon erte maskor mert ezt nem jatszom el! Amugy ma talalkoztam apukaval es annyit nem kerdezett hogy a baba jol van ? A gyerek1 eves beszelni nem tud! Kosz a kommenteket
2016. febr. 8. 20:33
 14/15 anonim ***** válasza:
Sok eszed van, gratulálok!
2016. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
En betennek egy jo dvd-t adnék egy nagy bögre teát es elvagnek jo sok gyümit. Ok moziznak én bevásárolok kivasalok barmi amit egy beteg gyerek mellett nem tudtam megcsinálni. A gyerek pihen az apukával lehet es én is utolérem magam picit.
2016. febr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!