Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért irigyek egyes kismamák?...

Miért irigyek egyes kismamák? Miért én érzem ez miatt rosszul magam? Ez normális?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy neked miért van jobb vagy drága babakocsid ,bababútor,bébiőr monitor,párásító elektromos,légzésfigyelő stb.....miért én érzem magam miatta rosszul ?
2016. febr. 7. 16:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

vagy összevásárolsz minden fölösleges sz.@rt,és amikor ezt meglátják ledöbbennek,hogy minek egy újszülöttnek 48 sípoló szappantartó.

ez nem lehet???

2016. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
szerintem ebben, amit leirtál nem irigység van, csak realitás. valoszinuleg ok már látják, hogy a dolgok 80% tok felesleges lesz.
2016. febr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

érdekes a kérdés, én ismerősi körben nem találkozom ezzel, de itt pl. ezen a fórumon rendszeresen. nem tudom, hogy miért lehet ez.


azért durva, hogy a férjed barátai a légzésfigyelőn spórolnak pl...nehogymár az luxus legyen!

2016. febr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!