Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha az anya külföldre költözne...

Ha az anya külföldre költözne a gyerekkel, de apa nem megy bele, mert tudja, hogy az anya könnyűvérű (pénzért is), iszik és drogozik?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni. Hogyan bizonyítsa be az apa, eddig sem nevelte a gyereket, csak segítettek neki. Nincs rá bizonyíték, hogyan lehetne szerezni? A gyerek egyébként is "koszos" rendszeresen, bezzeg anyukának még műkörömre sem telik. Van rá esély, hogy beleegyezzen a gyámhatóság, hogy kivigye. Ha csak simán bemondja az ember, inkább csak rosszhiszeműségnek tűnik, de hogyan lehet bebizonyítani.

2016. febr. 8. 07:34
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Ha te vagy az apa és nem egyezel bele a dologba, akkor az anya nem viheti ki a gyereket. Ismerősöm elvált a férjétől, de ahhoz is engedély kellett hivatalosan, hogy nyáron elvihesse a fiút Horvátországba.
2016. febr. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem a kérdésedet, sok helyen hiányoznak a kérőjelek, így nem tudom, hogy most állítod-e, vagy kérdezed-e, amit mondasz. De egyébként a gyámhivatal dönti el ilyen esetben, és leginkább az alapján hoznak döntést, hogy kint mennyire van biztosítva a gyerek megfelelő fejlődése, tud-e majd iskolába járni, lesz-e miből megélni, megoldott-e a gyerek felügyelete, stb., illetve, hogy az itthon maradó szülővel a kapcsolattartás hogyan oldható meg.
2016. febr. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Es eddig ezt apuka karba tett kézzel nézte?
2016. febr. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem unjátok még ezt a dedós lepontozgatást? Hol álltok agyilag? Egy 5 éves szintjén?
2016. febr. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem álltam karbatett kézzel, mert az évek alatt többször próbáltam magamhoz venni sikertelenül. Megpróbálom újra, a lányom 13 éves most, itt már gondolom az ő szava is számít valamennyire.
2016. febr. 9. 12:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, 13 évesen már figyelembe veszik, hogy ő mit szeretne. És azt hiszem, ez a legtisztább.
2016. febr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!