Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mostatom hajat a...

Szülés után mostatom hajat a kórházban?

Figyelt kérdés
3-4 naponta szoktam hajat mosni. Nálunk a kórházban hüvelyi szülés esetén 5 napot, császármetszés esetén 7 napot kell minimum bent lenni. Tegyek sampont és hajszárítót a kórházi caomagomba? Vagy úgysem leszek olyan jól / zavarja a babákat, anyukákat a hajszárító?
2016. febr. 8. 07:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
En mostam, de nem szárítottam. Mindháromszor meleg volt a szobában.
2016. febr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

En mostam, igaz csak 3 napot voltam bent, de hiaba mentem be frissen mosott hajjal, vajudas alatt ugy izzadtam, hogy egy hajmosas erosen ram fert. Nekem is huvelyi szulesem volt, en jol voltam, gatmetszesem sem volt, de nyilvan ez egyeni.

Meg az is igaz, hogy egy agyas szobaban voltam, ott nem zavartam mast, de ha tobb kismama es baba van, akkor nem biztos, hogy dijazzak a hajszaritot.


Az is megoldas lehet, ha nem viszel, de felmered bent a helyzetet, pl van-e konektor a furdoben, hatha meg tudod ott szaritani es nem kell a korterembemben csinalni. Gondolom ugyis mennek hozzad latogatni, akkor beviszik neked, ha megoldhatonak erzed.

2016. febr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én nem mostam, mert úgy jött ki a lépés, hogy pont előző nap voltam fodrásznál, úgyhogy tökéletesen megmosott, beszárított frizurával mentem szülni :D Utána meg csak két éjszakát voltam bent (helyhiány, papíron három éjszakát voltunk bent, valójában elengedtek haza, mert közel laktam), úgyhogy már csak otthon mostam hajat.

Most a másodikkal viszek azért sampont, hajszárítót, nagyon zavar, ha zsíros a hajam, és ki tudja, hogy épp kelleni fog-e. Mások is szoktak hajat mosni bent, nyilván most is fognak :) A babákat amúgy egyáltalán nem fogja zavarni. Nem tudom, nálatok milyen az elrendezés, nálunk a kórtermekből nyílnak a fürdőszobák, hajmosás után bent, csukott ajtónál megszárítják az anyukák a hajukat, persze lehet hallani, de nem olyan őrült hangosan, és nem zavar senkit.

2016. febr. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Mostam. De mi külön szobában voltunk. De 7 nap hajmosás néljül ilyen környezetben? Tuti mindenki mosni fog.
2016. febr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sürgősségi császárral szültem, de előtte 11 órát vajúdtam. Júniusba elég meleg volt, frissen mosottan mentem be de már a szülés másnapján megmostam, ki se bírtam volna. Szerintem tegyél a csomagba, de hajszárítót us mert azért most hűvös van.
2016. febr. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vajúdtam kb. 10 órát, majd a legvégén császároztak, mindezt nyári kánikulában. 2x is mostam hajat, míg bent voltam, de a meleg miatt nem hajszárítóztam.
2016. febr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Persze! Már a szülés utáni zuhanyozásnál is!

hajszárítót nem vittem, nagyon meleg van mindig a gyerekágyon, hamar megszáradt!

(3 x szültem)

2016. febr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

2-szer szültem, én is mostam a bent töltött 4-5 nap alatt hajat.

Nem szárítottam meg, mert nagyon meleg volt. De volt, aki szárította, nem zavart. A babákat nálunk le kellett adni délelőtt gyerekorvosi vizsgálatra, este pedig fürdetésre, így akkor intéztük a fürdést, hajmosást.

2016. febr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem mostam, 72 órát voltunk bent, terhességeim alatt abszolút nem zsírosodik a hajam szerencsére, bőven kibírza hazáig, de senkit nem zavar, ha hajat mos valaki.
2016. febr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én sem mostam,de nem is izzadtam. Ha leizzadtam volna,akkor tuti mostam volna.
2016. febr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!