Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mostatom hajat a...

Szülés után mostatom hajat a kórházban?

Figyelt kérdés
3-4 naponta szoktam hajat mosni. Nálunk a kórházban hüvelyi szülés esetén 5 napot, császármetszés esetén 7 napot kell minimum bent lenni. Tegyek sampont és hajszárítót a kórházi caomagomba? Vagy úgysem leszek olyan jól / zavarja a babákat, anyukákat a hajszárító?
2016. febr. 8. 07:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az elsővel és harmadikkal nem,mert 2napig voltunk bent,de a másodikkal mostam,mert 5napot voltunk bent a pici sárgasága miatt.
2016. febr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2 napig voltam bent, nem mostam hajat
2016. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Elég csapzott voltam szülés után. Aznap nem volt energiám hajt mosni, de másnap megmostam és meg is szárítottam. A szobatársam figyelt a lányomra, de persze akkor mentem, amikor aludt. A szobában nálunk van fürdő, nem a folyosóról nyílik. Igy résnyire nyitva is hagytam az ajtót. De végig aludt a kislányom.
2016. febr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha látod, hogy van konnektor a fürdőben, és meg tudod szárítani anélkül, h másokat zavarnál, bevitetheted később is, ne foglalja a helyet a pakkodban. Én egy hajvasalót tettem be, az kis helyet vesz el, és ha csak magától megszárad, utána készre formázhatod.
2016. febr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!