Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 hónappal szülés után folyás...

3 hónappal szülés után folyás és hasfájás?

Figyelt kérdés

3 hónapja szültem hüvelyi úton.

8 hétig volt vérzésem.

Utána kezdődött folyás, ami fehéres-sárgás, néha csak egy nagyon-nagyon pici mennyiség másszor több. Már kétszer voltam dokinál. Csináltam betadin kúrát gynoflorral utána. De ez a folyás maradt, olyan hullámzóan.

Az alhasamban is érzek enyhe fájdalmat ami néha a oldalra a petefészkek fele is sugároz. két hüvelyi uh-m volt az elmúlt egy hónapban, azon nem láttak semmit.


2016. febr. 10. 16:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Csak anyatejes a babám.
2016. febr. 10. 16:21
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire foglalkozik az orvosod a problémával, de elkepzelhető, hogy nem csak hüvelyi kezelés kellene, hanem mondjuk szájon át szedhető antibiotikum, mert kismedencegyulladásod/petefészekgyulladásod?méhgyulladásod van. De ez csak tipp. Nekem volt már ilyen gondom többször is, én mindig kaptam antibiotikumot meg helyi kezelést, így a kettő együtt mindig segített. Vérképen is látszik sokszor a gyulladás, pl crp, fehérvérsejt alapján.
2016. febr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!