Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesgondozóban enyhe hasfájá...

Terhesgondozóban enyhe hasfájásra, folyásra felírt az orvos Klion-D100 hüvelykúpot vizsgálat nélkül. Saját orvosom nem rendelt.14 hetes terhes vagyok, nem tudom, merjem-e alkalmazni a tablettát így, hogy nem vizsgált meg az orvos. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 22. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Merd. Nekem is ezt írták fel, csupán azért mert több folyásom volt a kelleténél :) Jótanács: este rakd fel fekvő helyzetben, de reggel amikor felkelsz ne ijedj meg ha folyik :) Én azt hittem rá hogy a magzatvizem folyik :)
2016. jan. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is pont 14 hetes voltam. Engem megvizsgált egy ügyeletes orvos ő irta fel a kúpot meg a tablettát is. Semmi baj nem lett belőle a folyásom enyhébb lett de nem múlt el teljesen. Következő alkalommal mondtam h még mindig van folyásom azt mondta a doki h erre már nem ir fel, ennyi belefér.
2016. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég erős kúp ahhoz, hogy vizsgálat nélkül felírják. Viszont jó sokfajta baktériumra és gombára is, lehet pont ezért írták fel vizsgálat nélkül, egyébként nekem 16 hetesen írta fel az orvosom de irritált nagyon így visszamentem és kaptam mást.
2016. jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne használd vizsgálat nélkül. Ha nincs fertőzés, akkor csak jól tönkreteszi a normál flórádat, emiatt a későbbiekben könnyebben előfordulhat gyulladás. Bővebb folyás terhességnél egyébként is normális.
2016. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Terhesen nekem canesten combit, lactofeelt írt fel a doki, úgy, hogy meg sem vizsgált. Én nem csináltam ebből ekkora ügyet, használt is, azóta semmi bajom.
2016. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt írták fel 2x is a fiamnál. S semmi baja nem lett :D , nagyobb baj lehet ha a gyulladás/fertőzés tovább terjed
2016. jan. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy nem biztos, hogy fertőzés, vagy gyulladás, mivel nem vizsgált meg. Én meg nem vagyok orvos, lehet, hogy csak a terhesség miatt lett bővebb a hüvelyváladék. Ha tudnám, hogy fertőzés, használnám egyértelműen. De így nem mertem, várok még. Hasfájás pihenéstől elmúlik, magnéziumot is elkezdtem szedni. Köszönök minden választ!
2016. jan. 23. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!