Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idős korig baba és...

Mennyi idős korig baba és honnan kisgyerek egy gyerek?

Figyelt kérdés
Nálatok hol van határvonal, mennyi idő korban?
2016. febr. 12. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
1 éves kortól már kisgyerek, addig baba.
2016. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 eges korig baba, 1-3 eves kor kozott totyogo (nem vagyok benne biztos, hogy ez a jo szo, angolban toddler).
2016. febr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1,5 évesen nálam már gyerek.
2016. febr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

5 éves és néha még baba :)

de amúgy nekem a totyogó is baba volt. kb addig, amíg ő magát is babaként definiálta. olyan 1,5-2 éves kora között jött rá, hogy ő nem baba, hanem Áron.

na, nekem onnantól kisgyerek :D

2016. febr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%

Hivatalosan :

6 hetig ujszulott

1 evesig csecsemo

3 evesig kisgyerek


Szanalmas mikor valaki babazza a 2-3 eves gyereket

2016. febr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Gyermekkórházban 2 éves korig csecsemőosztályon kezelik a gyerekeket, onnantól felfelé pedig gyermekosztályon. Én úgy érzem, ez valahol meg is állja a helyét. Az én szemszögemből: 0-2 hónap újszülött kor, 2hónap-1 éves kor: csecsemőkor, 1-2 év, babakor, 2-5 év kisgyermekkor.
2016. febr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Alapjáraton én is azt mondanám, hogy 1 éves kor körültől már kisgyerek valaki, viszont pont a héten nézegettem a 2,5 éves lányom egy évvel ezelőtt képeit, és az volt az első gondolatom, hogy "te jó ég, mennyire baba volt még 1,5 évesen..)


Szóval ez relatív szerintem. persze biztosan van hivatalos skála is erre, de még soha nem néztem utána.

2016. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1,5-2 éves kortol kisgyerek a gyerek.
2016. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!