Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párom szeretne babát (de...

A párom szeretne babát (de szerintem nem), mert akkor nem mondaná ezt:Szeretne babát de még nem akar belém. -ni! Mert ez van van az van! 30 vagyok ő29! Ez kb,2 éves dolog nálunk! De mindig van valami! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugy érzem lassan de biztosan az anyaság érzése és az utáni vágy felemészti a kapcsolatunkat ami 8 éve tart!
2008. szept. 18. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
"Mert ez van van az van!" Ezt fejtsd már ki bővebben légyszi!
2008. szept. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most még nincs lakás(de már az is meg van saját),vagy nem biztos a munkahely ,de még sorolhatnám!!Mindig ez van!
2008. szept. 18. 23:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg a párodnak, hogy te meg nem akarsz szexet.

Kiváncsi vagyok a képére.

Gondolkodni kellene 30 éves fejjel mit is akar..., mert annak neki kell állni, lehet hogy nem is sikerülne hamar..

Ha van lakás , akkor nem ezen kell gondolkodni mi van a munkával..illetve fontos, de akkor most mi a világ középpontja-neki a munka?

Ültesd le és kérdezz rá és magyarázd el, hogy lehet hogy neki 50 éves korában még állni fog, de neked a szervezeted kiöregszik abból , hogy biztosabban egészséges babátok legyen..és nem szeretnéd gondolom, hogy amikor mész az oviba érte, sz ovistársak azthiggyék a nagyi vagy??

Ezt mindenképp magyarázd el neki.

És most 28. héten vagyok..táppénzen, a munkahelyem felszámolás alatt a párom is ott dolgozott így ő most munkanélküli..-nehogymár ne lehessen megoldani!-nem könnyű, de én is 27 múltam és két évig próbálkoztunk..

Soksikert!

2008. szept. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy olyan úgysem lesz sosem, hogy minden körülmény a legmegfelelőbb legyen, de ha mégis lenne ilyen alkalom akkor azt ki garantálja neki, hogy az így is marad örökre? Soha nem lehet tudni, hogy holnap mi fog történni, ezért a megfelelő anyagi alkalomra várni teljesen felesleges. A fontos az hogy mindketten akarjátok a babát mindenféle kifogások nélkül. Ezt mindenképpen beszéljétek meg és minnél hamarabb.
2008. szept. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!