Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A férjem határozott ember...

A férjem határozott ember kivéve a gyerekvállalás terén ott mindent rám hárít ha te szeretnéd akkor legyen szerintem ez elég nagy döntés ahhoz, hogy közösen hozzuk meg mit tudok csinálni? Vagy lehet ő nem is szeretné még?

Figyelt kérdés

mindig azt mondja, hogy a a férfiaknak nincs biológiai órájuk, ő nála sosem lesz olyan, hogy szeretne gyereket, ha lesz lesz ha nem nem...

5 éve vagyunk együtt 1 éve házasok 27 éves vagyok és én már szeretnék lassan babát.


2011. jan. 11. 09:33
 1/4 anonim válasza:
Hidd el biztos szeretné ő is, csak legfeljebb nem mondja ki. :-) Mond neki azt az ötletet, hogy mi lenne ha nem védekeznétek és ha összejön a baba akkor megtartjátok. Na? :-)
2011. jan. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A férjemnek előző házasságából van gyermeke, nekem is.

Tehát neki már meg kellett élnie azt, amire most nem kellett volna felhívnom a figyelmét akár gyerektervezésről volt is szó.

Más volt az a kapcsolata (házassága)..., de most enyhén szólva "észhez térítettem". Hiába akarta ő is a babát, valahol egyszerűen rá kellett hangolódnia. Sokszor magamra maradtam már tervezésnél is. Ezt elméleti síkon gondolom leginkább. Azóta már magától utánanéz, hogy mi várható a köv. terhességi héten. Néha ötletei vannak a babavárással kapcsolatban. Nem is tudom. Lényeg az, hogy így a terhesség vége felé már látom, hogy mennyire tud változni, ehhez én is kellettem, hogy időnként felnyitogassam a szemét. Beszerezni a babaholmikat is az én dolgom, én agyaltam rajta, de a babakocsi után úgy keresgél, mintha autót akarna vásárolni. Márpedig, ha férfi autót vásárol... hááát.

De benne van mindenben és már ő kérdezi, mikor kell újra menni a terhesgondozóba.

Igyekeztem mindenbe belevonni és ez sokat számít.

2011. jan. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Remélem nálunk is így lesz, "megbeszéltük" ha nekimindegy mikor akkor nekiállhatnánk. Erre se igent se nemet nem mondott úgyhogy ezzel valahogy jóváhagyta legalábbis remélem.

Köszönöm a válaszokat

2011. jan. 11. 13:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld ki mihamarabb,hogy bejött-e a dolog!!
2011. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!