Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen szeretettek volna...

Hány évesen szeretettek volna gyereket? Ehhez képest hány évesen kezdtetek el próbálkozni, és mikorra jött össze?

Figyelt kérdés
2016. febr. 14. 14:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Fiatal, huszonéves anyuka szerettem volna lenni, de nem úgy hozta az élet, nem volt hozzá megfelelő társ. 31 elmúltam mire lett biztos, normális kapcsolatom. 1 év együttlét után gondoltuk úgy, hogy jöhetne a baba. Nem jött össze azóta sem, bár folyamatosan teszünk érte, most újra felcsillant a remény, hogy a következő hónapokban összejöhet, a páromnál volt probléma, de orvosoltattuk. Tavasszal leszek 35. Semmiképp nem 35 fölött szerettem volna szülni, de gyerek nélkül sem tudom elképzelni az életem.
2016. febr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Yuc3 ***** válasza:
25evesen akartam.s akkor is szuletett az első fiam.mind3fiam elsőre sikerult.de ez nagyon ritka...viszont én szülni nem tudk.mindegyik császár! Ilyen a sors.itt ad.ott elvesz
2016. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Én fiatalon szerettem volna szülni az elsőt. Olyan 25-26 évesen. 23 évesen szültem:) a másodikat 25-26évesen szeretném :) amúgy szinte egyből terhes lettem.
2016. febr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
25 éves korom körül gondoltam, hogy már lesz, ehhez képest 39 évesen szültem, az első próbálkozós hónapban sikerült.
2016. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
30 alatt szerettem volna mindenképp szülni,ez össze is jött 15 hós a lányom,25 voltam mikor született. Fél év után sikerült teherbe esnem.
2016. febr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Fiatalon szerettem volna, húszas éveim elején, mondjuk 22-24 évesen. 20 évesen szültem :)

Egyébként a hosszabb távú terv az volt, hogy három gyerek, harminc alatt. Hát ez már nem jön össze, tavasszal leszek 29, és most született meg a második. Ha nem lesz semmi hátráltató tényező, akkor is olyan 31 körül leszek, mire a harmadik megszületik. De a fene se tudja, a másodikra másfél évet vártunk, mert nem igazán akart sikerülni.

2016. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akiknek neheen vagy még nem jött össze: ti ha visszamehetnétek az időben, elkezdenétek előbb próbálkozni?


26 és 29 évesek leszünk idén, nem tudjuk, hogy az eszünkre vagy a szívünkre hallgassunk.

2016. febr. 14. 19:42
 18/23 anonim ***** válasza:
23 évesen szerettem volna, 25 múltam, 1 hónappal később lettem terhes, most 8-10 hetes vagyok
2016. febr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
igaz ,hogy egy éve probálkozunk és még semmi de ugy gondolom minden okkal van. 29 mullottam de semmi képpen nem keztem volna neki hamarabb 2 éve vagyok házas 5 éve ismerem a férjem. Akkor még se a hely sem az idö nem volt alkalmas sem pedig az anyagi kürólmények. Az elözö pasiaimnak biztos nem szültem volna. Egy friss kapcsolatba meg korai lett volna. Minde nemü támogatás nélkül. Nem bántam meg ,hogy vártam. Föleg .hogy 2 éve volt egy lovasbalesetem amiben majdnem ott maradtam. De nem adjuk fel :) addig is van idönk egymásra :)
2016. febr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"Akiknek neheen vagy még nem jött össze: ti ha visszamehetnétek az időben, elkezdenétek előbb próbálkozni?"


Igen, jóval hamarabb. Kár volt azért a sok gumiért, amit elhasználtunk... (bogyót csak 6 levéllel szedtem egész életemben, aztán le is raktam)

2016. febr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!