Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen szeretettek volna...

Hány évesen szeretettek volna gyereket? Ehhez képest hány évesen kezdtetek el próbálkozni, és mikorra jött össze?

Figyelt kérdés
2016. febr. 14. 14:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

30 előtt szerettem volna szülni, legalább az elsőt. De csak 26 éves koromra lett stabil kapcsolatom. 29 éves voltam, mikor próbálkozni kezdtünk, még az esküvő előtt, de nehezen jött össze, egyszer el is vetéltem, így 32 voltam, mire a gyermekem megszületett.

A második gyermeket 35 előtt szerettem volna... de ez sem jött össze, mert megint csak vetélés lett. Aztán a házasságom megromlott, elváltunk.

Akkor úgy voltam vele, hogy ha lesz még stabil kapcsolatom, akkor nagyon maximum 40-ig még bevállalok még egy gyermeket. A sors azonban úgy hozta, hogy 40 évesen lett kapcsolatom, a páromnak nincs még gyermeke... így megint csak korrigálni kellett a terveket. A "terv" az volt, hogy 42-43 körül még szülök, ha összejön, de nem mindenáron. Végül is a baba döntött: hamarabb becsúszott, mint terveztük. 41 évesen vagyok várandós.

Nem bántam meg semmit, nem csinálnék másképp semmit. Utólag úgy látom, hogy egy gyermek akkor születik, amikor ő akar, nem lehet befolyásolni.

2016. febr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Nem szeretnék gyereket és soha nem is fogok szeretni.


F/23

2016. febr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, egy kis kesessel :) Nem volt semmi gond, mindent kivizsgaltak mar, csak meg nem akart jonni
2016. febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!