Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy gondolkodtok ezzel...

Ti hogy gondolkodtok ezzel kapcsolatban? Leírnátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés
Adott egy nő (36) és férfi (43) éves , sajnos Elment a babájuk és szeretnének még egyet, viszont attól tartanak, hogy idősek hozzá. Anyagilag, lelkileg rendben vannak. Segítség nincs de elboldogulnak már kettővel is ( 8 és 5 évesek) . Nagyon vágynak rá, viszont ellene szól az életkor és hogy vissza tud- térni dolgozni a nő majd, ami két gyerek mellett is néha lehetetlen. Mi a véleményetek? Bevallalható?
2016. febr. 16. 02:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Sztem igen, ha mindketten akarjak nagyon es az anyagiak rendben vannak, akkor 40 ev alatt boven belefer (no 40 alatt)
2016. febr. 16. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
beválalhato nyugodtan ,egyik sem öreg hozá ? Én lányomat 34 évesen válaltam be ,és nekem is volt már adigra 2 fiam férfi sem idős hozá ,ha szeretnétek és minden adott hozá ,
2016. febr. 16. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
mindent megtennenk.azert hogy legyen babam, ha ennyi idosen akkor ennyi idosen....40 eves koromig minimum probalkoznek (de azert ezt a kerdest kuldom mondazoknak akik a tobbi hasonlo kerdesnel vitatjak a kor elorehaladta semmit nem jelent az egeszseges terhessegre nezve)
2016. febr. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagytok öregek hozzá. De tényleg vad idegen emberek véleménye mérvadó, hogy bevállaljátok-e a 3. gyereket?
2016. febr. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És most mi a kérdés? Hogy vállaljanak e harmadik gyereket? Ez a ti maganugyetek, senki nem tud helyettese dönteni. Ha én leíró, hogy nekem már kettő se kellett volna, akkor vissza viszitek a másodikat és nem vállaltok többet?
2016. febr. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Abszolút nem vagyok a 35-40 évesen szüljük az első gyereket mellett,de vannak olyan körülmények amikor így alakul,és most nem arra gondolok,hogy húzzák mint a rétest kényelemből stb. Szerintem 36 évesen nyugodtan próbálkozzatok,pláne így hogy látom már nem az első baba. Tudod simán vissza lehet menni dolgozni 3 mellett is,nincs lehetetlen,ha nagyon szeretnétek vállaljátok mert ha nem később bánni fogjátok.
2016. febr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

simán

38 évesen szültem a 3ikat

a tesóm az elsőt 37 évesen

ma már nem kunszt a késői szülés

2016. febr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Simán bevállalnám!Mi 40 évesek voltunk,amikor a 3. baba érkezett.A barátnőm 37 volt,amikor a 2.-at szülte,a sógornőm 36,amikor az elsőt,és Ők terveznek még legalább 1-et(a tesóm idén lesz 45 éves).
2016. febr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha mindketten tiszta szívvel vágynak rá,

nincsenek anyagi nehézségeik,

nincsenek egészségügyi ellenjavallatok,


akkor simán bevállalható! hajrá, sok sikert!:)


én 44 évesen szültem meg a harmadik gyerekemet, csodás, makkegészséges baba lett.

az apuka pedig 37 éves volt akkor.

2016. febr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nővérem 38 évesen szülte a 3-dik gyermekét. Szóval, szerintem egyáltalán nem lesznek öregek.


Én 33 vagyok, 10 hós a fiam.

2016. febr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!