Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minél több barátnőm lesz...

Minél több barátnőm lesz terhes, annál jobban akarok én is, de közben félek a szüléstől. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Szeretnék már nagyon babát, nyáron lesz az esküvőnk is. Mondjuk inkább jobb lenne utána, de átváltanánk már valami lazább védekezési módra. Eddig megszakításoztunk, most Pharmatex+megszakítás, így nyilván gyorsabban összejön, de nem baj, ha nem azonnal. Legalábbis a lagziig. Totálisan biztos vagyok benne, hogy akarok szülni, de közben meg félek is, mert sajnos nagyon alacsony a fájdalomküszöböm. Ráadásul nem egyet, hanem hármat akarok. :)


26L



2016. febr. 18. 17:30
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
De utolsóóó, én dolgozok, csak nem tanárként, ami a szakmám, hanem vendéglátásban!!! :)
2016. febr. 18. 17:59
 12/24 anonim ***** válasza:
80%

"Szóval én kezdem azt hinni, van abban valami, hogy ahol megszakítás mellett nem csúszik be a baba, nem biztos, hogy annak csak az az oka, hogy tényleg ügyesek..."


Bocs, hogy off, de erre muszáj reagálnom:

6 év megszakìtásosdi után én is kezdtem azt hinni. Aztán nem volt megszakítás, az eredménye most 6 éves. (4 hónap alatt jött össze.)

Ugyebár azóta eltelt 6 év, ahol szintén csak megszakítás volt. A jelenlegi párommal kezdtük el, hogy nincs megszakítás. A 2. hónapban már nem jött meg, 14. héten vagyok.

2016. febr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam, h baj van...
2016. febr. 18. 18:16
 14/24 anonim ***** válasza:
Remélem, nem lesz belőled igazi tanár. Szegény gyerekek. Nulla szövegértés.
2016. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Ohh, a kedvenc komment gyk-n, "nulla szövegértés". :D Akkor talán fejtsd ki... hogyhogy a többiek nem hordtak le, csak egyedül te?
2016. febr. 18. 18:34
 16/24 anonim ***** válasza:
89%
Azért vezeti a szülésedet szakorvos, hogy az epidurális érzéstelenítést ne rontsák el :) illetve nyilván nem csak ezért, de azért túlzásnak érzem azért félni, mert mi van ha... Konkrétan egy rosszul kezelt fog úgy ráhúzodhat a szívedre, hogy pikpak elvisz egy szívbelhártya gyulladás, mégsem mész úgy fogorvoshoz, hogy lehet meghalsz. Kb ilyen bagatel az egész (bár tudom, mindjárt jön vki, akinek az ismerősének az ismerősével az történt, hogy...).
2016. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
8as ez baromság. Ha fél,aggódik akkor azt éri el,hogy valóra válnak a félelmei...
2016. febr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

szóval

- együtt sem éltek, de esküvő lesz - érdekes

- melód sincs

akkor mire akarod majd kapni a gyedet? három után fel se vesznek sehova, mivel se tapasztalatod, 3 gyereked stb..

2016. febr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Az együttélést gyerekvállalás előtt én is tanácsolnám. Mégiscsak puding próbája az evés ;-)


Ami a félelmet és a szülést illeti: egyszer eljutsz olyan pontra, hogy jobban akarod majd a gyereket, mint amennyire félsz.


Én kettőt szültem, de még mindig félek (?) vagy csak izgulok a 3. miatt...

2016. febr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Én már nem tudom hogy magyarázni, hogy van munkám, és tervezzük az összeköltözést, de nem lehetséges egyelőre, mert ő másik városban kapott munkát. Az meg egy kisváros, ahol nekem még ennyi lehetőségem sem lenne. Utána tervezünk Bp-ra költözni, ahol én is a saját szakmámban tervezek melót kapni, neki pedig meglesz az egy év tapasztalata, ami nélkül sehova sem veszik fel. Inkább az az érdekes, hogy mások fél év után összebútoroznak meg gyerek, meg stb, és senki sem szólja le őket. Akkor engem miért? Nem azt mondtam, hogy holnap akarok nekilátni a gyerekprojektnek, hanem hogy beszéltünk a dologról.


Többieknek köszi :) Egy barátnőm amúgy epidurálist kapott, és meg volt vele elégedve.

2016. febr. 19. 11:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!