Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minél több barátnőm lesz...

Minél több barátnőm lesz terhes, annál jobban akarok én is, de közben félek a szüléstől. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Szeretnék már nagyon babát, nyáron lesz az esküvőnk is. Mondjuk inkább jobb lenne utána, de átváltanánk már valami lazább védekezési módra. Eddig megszakításoztunk, most Pharmatex+megszakítás, így nyilván gyorsabban összejön, de nem baj, ha nem azonnal. Legalábbis a lagziig. Totálisan biztos vagyok benne, hogy akarok szülni, de közben meg félek is, mert sajnos nagyon alacsony a fájdalomküszöböm. Ráadásul nem egyet, hanem hármat akarok. :)


26L



2016. febr. 18. 17:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"de nem lehetséges egyelőre, mert ő másik városban kapott munkát."

Aki akar az tud. Kettő közötti városban albérlet? Vagy mekkora a távolság a két város között, ahol te dolgozol és ahol ő? Ezek elég gyenge kifogások. Mikor mi együtt akartunk élni, úgy intéztük, hogy egy városban dolgozzunk, és lakjunk.

Most pedig a (már) férjem dolgozik abban a kisvárosban, ahol élünk, én pedig ingázok a megyeszékhelyre.

2016. febr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
70 km, de naponta csak 2x van busz. Vonat nincs is. Nem kifogások, kb még fél év ez az állapot. Csak oda vették fel, ott volt neki egy kis kapcsolata a sógora révén, én meg nyilván belementem, sosem tiltottam volna el ettől a lehetőségtől, mivel így tapasztalatra tesz szert, és a közös városban majd könnyebben kap melót.
2016. febr. 19. 23:10
 23/24 anonim ***** válasza:
A két város között nincs köztes megoldás? 70 km-ről is lehet ingázni, jogsija egyikőtöknek sincs? De van kollégám, aki ennyi km-ről ingázik naponta a családjához, pedig neki is rossz a közlekedés.
2016. febr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Nekem nincs jogsim, neki meg nincs autója... meg ingyen kapott lakást a sógorától. És ezért..
2016. febr. 22. 17:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!