Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megitatni egy...

Hogyan lehet megitatni egy csecsemot, ha sem cumisuvegbol sem kiskanalbol nem fogadja el?

Figyelt kérdés
Betegseg miatt muszaj vizet innia, de sehogy sem sikerul...
2016. febr. 20. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nurofenes fecskendő
2016. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pohárból.
2016. febr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fecskendő vagy pohár...a kórházban is pohárból adják a tápszert, ha az anyatej mellé pótlásra szorul, hogy ne zavarjon be a cumi... nagyon ügyesen isznak ám..lehet venni kimondottan kifelé görbülő szájú, csőrös poharat...abból a legkönnyebb, de az enyém régi típusú üveg kávés pohárból viribölt.
2016. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nurofenes fecskendő jó,ha nem mered pohárból!
2016. febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
meleg vizet próbálsz adni?
2016. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nurofenes fecskendő szerintem is.
2016. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom sem fogadta el a cumis üvegből sem kiskanálból.Én rövid italos feles pohárból, illetve régi fajta üveg kávés pohárból itattam.
2016. febr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!