Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Miert nem eszik cumisuvegbol?

Miert nem eszik cumisuvegbol?

Figyelt kérdés
Segitsetek legyszi!! Teljesen ketsegbe vagyok esve,a lanyom 6 honapos es kb 5 napja nem akar cumisuvegbol enni,pedig elotte 150-170 et evett. Tapszeres es semmin nem valtoztattunk,csak kanallal akar enni es csak a pureket. Mar 8 cumisuvegunk van es egy kanalas is de egyikbol sem eszik. Telt el ugy egy nap hogy csak egyszer evett,attol feltunk hogy kiszarad ugyanis inni sem akar es soha nem is ivott,mar azzal is mindent kiprobaltunk. Voltunk dokinal,megneztek a vizeletet de hala istennek nincs semmi baja. Sajnos mar szo szerint tomnom kellett hogy valami legyen a gyomraban aztan 2 nap mulva elkezdte a pureket enni es most ott tartunk hogy csak almaban tudom tapszerrel megetetni de volt hogy meg akkor is lokdoste ki. Ezt igy nem birom idegekkel,mit tegyek hogy elfogadja a cumisuveget? Nem tudok neki kanallal adni tapszert mert az sem kell neki,ahogy folyadek kerul a szajaba kikopi!!! Koszonom elore is!
2014. dec. 30. 14:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah azt elfelejtettem hogy foga meg nincs kint de nem is latni semmit az inyen. Ket fele ecsetelovel kenem, mar nurofent is adtam neki es kupot is 2 nap elteressel de igy sem eszik. Doki azt mondta hogy szerinte csak szorakozik velem mert tudja hogy ha nem eszi meg a tapszert akkor kap puret ami persze finom. Lehet ez? Most mit tegyek?
2014. dec. 30. 15:02
 2/3 anonim ***** válasza:
Lányom 8 hósan elhagyta a cumisüveget ( most 14 honapos )azóta csak szilikon csőrös illetve műanyag csőrös pohárból eszik / iszik . Próbáld meg. Ha az sem megy akkor sima pohárból itasd elég pár korty de sokszor akar 10-15 percenként . Vagy kanallal is itathatod. A kajàba is tegyél egy kis gyumilevet hogy higanyszála legyen ugy jobban csúszik . Sok szerencsét
2014. dec. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod,de tenyleg mindent kiprobaltunk,kanallal is de ahogy folyadek kerul a szajaba egyszeruen kikopi es nem hajlando kinyitni utana a szajat.
2014. dec. 31. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!