Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatás alatt i ilyen...

Szoptatás alatt i ilyen jellegű folyás volt másnak is?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 7 hét alatt háromszor voltam nőgyógyásznál alhasi fájdalommal.

Mindig is volt folyásom tini korom óta.

Most ez szülés óta nyálkás, néha sárgás néha fehéres, olyan mint a takony. Nem olyan sok, de volt hogy egy picit több volt.

A háromból két orvos mikor nézett a hasi fájdalmak miatt csak annyit mondott, hogy nem olyan sok, de a jellegére, hogy olyan nyúlósabb takonyszerű nem mondtak semmit, bár nem is részleteztem.

Most antibiotikusoms kúpkúrán vagyok, de most is láttam ilyen jellegűt a kifolyt gyógyszerben.


2016. febr. 21. 09:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyéb tünetem nincs. ( égő,viszkető érzés)
2016. febr. 21. 09:22
 2/6 anonim ***** válasza:

Legalább csináltak hüvelykenet tenyésztést? Vagy csak szimplán adtak egy kúpot?

Mert ha azt csinálnak, akkor egyértelműen megállapítják, hogy van-e valamilyen kórokozó és ha igen, akkor milyen és mekkora számban, vagy hogy áll a hüvelyflórád. Ha nem csináltak, akkor meg továbbra is marad a talány, hogy mi bajod van...

2016. febr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem volt tenyésztés egyik esetben sem.

Gondolom, olcsóbb csak simán felírni pár fajta gyógyszert,mielőtt tenyésztést csinálnának.

2016. febr. 21. 11:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor jobban jársz, ha elmész egy másik orvoshoz.

Sajnos nagyon sok nőgyógyász kezel ilyen felelőtlen módon.

Ezt én is tapasztaltam, így ha régebben volt ilyen gondom, én bőrgyógyászhoz mentem (igen, ők is foglalkoznak ilyen jellegű problémákkal!) hüvelyi fertőzéssel. Na, ott teljes körű vizsgálat volt, rendbe is jöttem!

2016. febr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bőrgyogyaszatra? Es mondjam hogy huvelyfolyasom van de csak felirogatjak a tablettakat? Ok levesznek kenetet?vagy hogy mukodik?
2016. febr. 21. 17:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Konkrétan a bőrgyógyászat és nemi beteg gondozóra gondoltam, és a nemi betegségek nem csak azok a bizonyos nemi betegségek, hanem sok olyan fertőzés, amit nyilván az ember szinte elkerülhetetlenül elkap (bakteriális, gombás fertőzés). Amúgy én voltam ezzel kórházban is TB alapon, de magán úton is. És igen, vesznek kenetet, elküldik tenyésztésre, plusz ők helyben is meg tudják nézni mikroszkóp alatt és egyből megmondják, hogy az most gomba, baktérium, de hogy konkrétan milyen gomba, vagy baktérium, esetleg mindkettő, azt majd a tenyésztés kihozza, viszont akkor sem hasra ütésre fog kezelni, hanem célzottan. Illetve még azt is látják a mikroszkóp alatt, hogy hogy áll a hüvelyflórád, mennyi jótékony baktérium van, ami ugye elviekben, ha nincs, akkor jön a fertőzés, mert nincs mi védje a hüvelyt a fertőzésekkel szemben.

Szóval nyugodt szívvel inkább javaslok egy bőrgyógyászt, mint egy nőgyógyászt ilyen téren.

És igen, odamész, elmondod, hogy mi a gondod, hogy ilyen problémáid vannak, de csak hasra ütésre írtak fel gyógyszert, de nem is csináltak kenetvizsgálatot.

2016. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!