Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évet maradtál otthon a...

Hány évet maradtál otthon a gyerekkel szülés után egyhuzamban?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy ha jöttek kistesók is, mennyi ideig babáztál otthon? Nem volt furcsa visszamenni dolgozni felnőttek közé?

2016. febr. 28. 00:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
43%
Hat évig. Három év van a két gyerek között, kihasználtam a GYED-et és a GYES-t is. Nem bántam meg, mert kell a pénz, de jó volt, hogy láttam minden nap a fejlődésüket és nem a bölcsődei gondozónő tájékoztatott, hogy mit tanult épp a csemetém. Láttam az első lépéseiket. Nekem készítették az első rajzaikat. Amikor ott volt az ideje, természetesen beírattam őket oviba, nem okozott nehézséget az elszakadás sem nekik, sem nekem. (Bevallom, nekem kicsit nehezebb volt. )
2016. febr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!