Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a gyermekem már több, mint...

Ha a gyermekem már több, mint 22 kg, akkor hogy szállítsam biciklin?

Figyelt kérdés

A fiam már több, mint 30 kg. Nem szeret biciklizni, nekem viszont sokkal praktikusabb lenne reggelente biciklivel elindulni otthonról.

A legtöbb biciklis ülés csak 22 kg-ig jó.

Hogy oldhatnám meg?



2016. márc. 1. 19:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerettesd meg vele!Nem tudom a genetikája miatt túlsúlyos-e(mert ez bizony igencsak az,ehhez a korhoz,hacsak nem 150 centi a gyerek)!Mindkettőtök életét,biztonságát veszélyezteted a praktikum végett.Gondolkozz el ezen!
2016. márc. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Rollerezen,de ne szállitsd elég nagy 7 évesen 30 kg az elég soknak tünik,persze hogy nem szeret mert duci ,és nehéz tekerni hamar kifárad.
2016. márc. 2. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
23%
Azért nem olyan sok ez a súly. Az én lányom 24 kg, 7 éves, és bizony vékonyka. Bőven elférne rajta 3-4 kg. És ő lány!!! A fiam 5 éves, 20 kg, ( magas nagyon) és kimondottan sovány.
2016. márc. 2. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%

Azt sem tudjatok, hogy milyen magas az a gyerek.

Az en idosebbik fiam is 30 kg, 7 eves es 3 honapos. 134 cm volt, amikor legutobb mertem es egyaltalan nem duci, meg csak pufinak sem mondhato. Speciel epp az van, hogy a hossza miatt 8-9 eves meretu nadragot kell neki vennem, de alig talalok neki valamit, mert majdnem mindegyik bo ra, ami eleg hosszu.


Kerdezonek:

Tapasztalatom nincs, mert mi nem hasznalunk gyerekulest, viszont nezen lehet talalni tobb olyat is, ami 35 kiloig hasznalhato.

A 22-ig terhelheto az altalanos, de azert nem lehetetlen nagyobb gyereknek valot venni.

Ez pl a decathlonban van: [link]

Ez is 35 kg-ig: [link]

De ezt a guppy juniort tobb helyen is forgalmazzak, szoval erdemes rakeresni.

Ez valamivel olcsobb: [link]

Egyebkent vannak meg mas fajtak is, ird be a keresobe, hogy bicikli gyerekules 35 kg.

2016. márc. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
7 éves gyereket ülésben vinni ciki, pont annyira, mint egy nagycsoportost babakocsiztatni (óvoda mellett lakunk, többen is tolják a gyereket babakocsiban, mert "így egyszerűbb") . Menjen a sajátjával.
2016. márc. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem is ciki már vinni a gyerekülésben,de kicsi ő már! Gondolom iskolás már! Próbáld rávenni az egyedül biciklizésre! A lányom már bele se ülne az ülésbe!

Az én lányom 6 éves 20 kg és nagyon sovány,egy 7 éves fiúnak szerintem nem sok az a 30 kg!

2016. márc. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

*

de kicsi=nem kicsi

2016. márc. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!