Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lázasan kivihetem, ha bár...

Lázasan kivihetem, ha bár hűvös van, de süt a nap?

Figyelt kérdés

3 éves a gyermekem, amióta hozzá lehetett szoktatni a kinti levegőhöz szinte minden nap voltunk kint sétálni.

Most beteg és lázas. Ma hétágra süt a nap, jelenleg kb 6°C van odakint. Kivihetem?


2016. márc. 3. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
kell a friss levegő! ha nem fetreng a betegségtől, ha nem veri le durván a láz ki is kell vinni. csak ne szaladgáljon.
2016. márc. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kicsit nyűgös, de amúgy nem levert. Inkább elevennek mondanám.

(Kézen fogva sétálnánk.)

2016. márc. 3. 10:33
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Én nem vinnék ki lázas gyereket, mert könnyen felmehet a kinti jövés-menéstől a láza.
2016. márc. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Lázasan nem. Lázasan otthon, betakarva feküdjön. Lázas gyereknek ágyban a helye.

Szellőztess ki alaposan, hogy be is kerüljön a kinti friss, hideg levegőből, de ennyi elég.

Majd ha nem lesz lázas, lehet jönni-menni.

2016. márc. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

lázas gyereket nem viszünk ki!!!

beteget ki lehet, amikor épp láztalan!! inkább legyél azon hogy le vidd a lázát, és utána kiviheted.

2016. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lázasan nem vinném ki. Szellőztess, pihenjen.
2016. márc. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Soha életben nem volt abból baj, hogy kivittem lázasan. Persze nem 39-ről beszélek. A levegő mindig kell! Nálunk hamarabb gyógyultak mindig. Az, hogy mész a ház körül egy kört, semmi baja nem lesz.
2016. márc. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mennyi a láza?
2016. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én lázasan nem szoktam kivinni, de ha éppen nincs hőem-je sem, akkor egy rövid sétát beiktatok.
2016. márc. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Lázasan nem vinném ki. Jól betakarnám, bebugyolálnám, és szellőztetnék egyet. De sétálni nem vinném ki.

Inkább meleg, citromos, mézes tea és ágynyugalom..

2016. márc. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!