Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is bénázik, szerencsétlenk...

Más is bénázik, szerencsétlenkedik anya létére vagy csak én? Jelenleg korhazban

Figyelt kérdés
Tétova vagyok mert pontosan nem tudtam hova kell menni hol kell jelentkezni szoval amolyan bizonytalansàg volt rajtam és a vàrakozok ill asszisztensek is kimosolyognak...màssal is előfordul hasonlo?
2016. márc. 3. 11:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Szülni készülsz vagy beteg a gyerek?
2016. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Szemèszetre kèrtem neki idopontot kozben rontgenre is mentunk az miattam fogaszat, kiderult nem is oda kellett vàrni hanem masik rontgenre, a végén meg egy óregasszony nagy hanggal a nyakamra jött hogy segitsek neki kijutni a korhazbol mindenli nézett hogy mit ordibal nekem az asszony....
2016. márc. 3. 11:21
 3/36 A kérdező kommentje:
Nem egy helyen jàrok ugy hogy rànk tuti emlékezni fognak...
2016. márc. 3. 11:24
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezel, ha idegen helyen jársz? Mindenhol van porta, információ, regisztrációs pult...stb., ahol meg lehet kérdezni, hogy hova merre. Senkit nem néznek hülyének érte, hisz azért vannak.
2016. márc. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Az is kész röhej ha kérdezek...mèg a kulső korhaz elotti recepciora kopogtam erre egy cigizős srac a porta mellett kerdezi segithet e.azt hittem egy link alak akar belem kotni igy elutasitottam es kopogtam a portara tovàbb...mire kiderult hogy ő az...mondta hogy elso emelet lesz..aztàn a korhazba lèpve nem lattam se lepcsot se liftet de latom hogy a recepcion màr összemosolyognak...amikor kerdeztem hol a lift...felerve a fogaszaton sehol egy bejelentkezo ablak csak a rendelesek...mentem tovabb a folyoson hatha talalok ablakot mint aki azt se tudja hova megy ugy nezhettem ki mert a vàrakozok is erdekesen neztek...mire leszolitott egy fehér kopenyes hogy segithet e..szoval màr a megjelenesünk kész röhej volt..
2016. márc. 3. 11:50
 6/36 A kérdező kommentje:
Es a lift amugy persze hogy rogton mellettünk volt csak nekem nem tűnt fel...
2016. márc. 3. 12:02
 7/36 anonim ***** válasza:
81%
Nyugi (már ha ez megnyugtat), mi ugyanilyenek vagyunk :D Pedig én kérdezek mindig, de vagy nem jól segítenek, vagy én vagyok teljesen szerencsétlen, minden esetre én az ilyenek alapján sosem találom meg azt, amit keresek.
2016. márc. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
85%

Túlkomplikálod és belemagyarázod. Várakozás közben mindenki bambul és persze hogy megnézik az "új belépőt", de nem azért, mert szerencsétlenkedik, hanem mert unalmas várni.

Egyébként beteget is nyugodtan kérdezhetsz, nem kell mindig az ott dolgozót keresned.


Mondjuk az is segítene, ha te se ítélkeznél elsőre (mint ahogy azt másokról feltételezed). Link alak? Egy link alak egyébként se kérdezi meg, hogy segíthet-e...

2016. márc. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Megnyugtato hogy nem vagyok egyedül.

Másik hogy többszőr jött felénk egy orvosrokonom mindig elkezdtem mosolyogni vettem a levegot hogy ràköszönök mire pont leallitotta valaki nem is egyszer ő meg engem nem vett észre régen látott nem asszociàlt rám de szoval màsoknak ugy jöttem le mibt aki magàban mosolyog valakire...nem is egyszer..

2016. márc. 3. 12:23
 10/36 A kérdező kommentje:
7-es csak épp a porta kozelében van a buszmegallo is és mindenféle nép "őgyeleg"arra. Nem vagyok rasszista de a korhàzban is majdnem 50 % ra tudnàm tenni a kisebbséget is.szoval jogos volt a feltételezesem
2016. márc. 3. 12:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!