Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt az a legdurvább...

Mi volt az a legdurvább dolog, felelőtlenség, amiről hallottál, hogy más anya tett a gyerekével?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok pl, hogy van egy ismerősöm, aki 8 hónapos kora óta itatja a lányával a kávét (nem macikávé!), már 3,5 éves a gyerek, hiperaktív és már napi 3 erős kávét iszik.


Vagy egy másik ismerősöm simán elmegy napi menüt enni a szomszéd utcában, mert a gyerek 11 és 13 óra között aludni szokott és addigra visszaér. Addig egyedül hagyja a gyereket.


Egy másik ismerősöm az anyatej mellett szörppel itatja a gyerekét egy hetes korától, mióta hazahozták a kórházból. Úgy néz ki, elveszik tőle a gyereket ilyen dolgok miatt...


2016. márc. 2. 13:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
66%

Terhesség alatti dohányzás.

Ennél rosszabb talán nem is kell.


Egy életre megbetegítheti a gyereket.

2016. márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
B@sszus, milyen ismerőseid vannak neked??? :o
2016. márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
Atyaeg, milyen ismeroseid vannak...! Bar az en anyam is egyedul hwgyott par honaposan alva a lakasban, mikozben o elment a batyammal vasarolni, ugyhogy nekem sem kell messzire mennem. Ezt az egy horrort tudom, bar o azota is neg van rola gyozodve, h o csak gondos haziasszony es feleseg, aki meleg kajaval varta az urat. Ket gyerekkel meg macera bevasarolni.
2016. márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
69%
Te jó isten.. Semmi ilyet nem hallottam még. Az más kérdés, hogy nem értek egyet azzal, hogy a sógorom és sógornőm gyereke 2 évesen folyton a laptopért, tabletért mászik, mellette megállás nélkül megy a tv, de azért ez nem egy kávé, vagy magára hagyás.
2016. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
58%
Elveszik tőle a gyereket, mert szörpöt ad neki???-na ne vicceljünk már! Ennyire ne unatkozzál.
2016. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom nem csak a szörp miatt veszik el..
2016. márc. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
25%
Nem bírom az ilyen embereket. Mások szapulása nem szórakoztató. Magaddal foglalkozz inkább, vagy tanulj valamit!
2016. márc. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

5-ös: Nem csak azért veszik el tőle. Nem törődik a gyerekekkel (2 gyereke van), nem foglalkozik velük, nem ad nekik enni, rossz körülmények között élnek. Nem is akarnak változtatni a helyzeten, hiába a segítség.


Amúgy nem minden ismerősöm ilyen, ez a legalja. Szerencsére az összes többi normális ember, szülő.

2016. márc. 2. 13:22
 9/28 anonim ***** válasza:
74%
Terhesség alatti dohányzás, pár hetes korban "hozzátáplálás", gyerek otthon egyedül hagyása, míg boltba mennek. Gyerek 6 hetes korában visszamenni dolgozni, kóla a cumisüvegben. Ezeket mind az anyukám generációjától hallottam (kivéve a kólásat), hát nem görcsölték túl, az biztos...sőt...:S
2016. márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
48%
Én olyat ismerek, ahol 3 gyerek van, egész nap megy a tv, nem foglalkoznak a gyerekekkel, nem beszélgetnek velük, nem rajzolnak velük, semmit nem csinálnak. Mindegyik gyerek 2-3 évvel le van maradva a korához képest.
2016. márc. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!