Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan apa, akire...

Tényleg van olyan apa, akire nem lehet negyedórára rábízni a saját két gyerekét?

Figyelt kérdés

Mesélte ma a kolléganőm, hogy milyen jó lenne negyedórára beleülni egy fürdővízbe. Mondtam neki, hogy hazaér a férje, mondja neki, hogy most ő beül a kádba, 15 percet foglalkozzon a két gyerekkel. Erre azt válaszolta, hogy az lehetetlen, mert a pasi nem bír el a két gyerekkel. Mondom, 15 percig? Olyan nincs.

Állítja, hogy márpedig így van.


Ez komolyan akkora dolog? Nem csecsemőkről van szó, két és fél évesek.

Tényleg van ilyen, vagy csak én gondolom, hogy a férj nem is akar elbírni velük?


2016. márc. 3. 20:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy dolog annak, aki szülőként viselkedik. Ezek az apának nem nevezhető egyedek nem is akarnak.
2016. márc. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
60%
Jelentem van! Itt is ez a helyzet.
2016. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez mar eleg nagy szegyen.
2016. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

Tesóm is így van a férjével.

Azt mondta nekem, hogy inkább nem hagyja rá, mert a férje hagyná sírni, max. odagügyög valamit, aztán hamar megunja és inkább rázárja a gyerekszoba ajtaját, ahelyett, hogy kézbe venné és megnyugtatná.

2016. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van, én is ismerek ilyet. Bár az is biztos, hogy én ezt nem tudnám elviselni. Sok mindenben rugalmas vagyok, de ezt nem bírnám ki. Mondjuk én nem is vállaltam volna gyereket olyannal, aki erre nem képes.
2016. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Tenyleg van. En is is.ertem olyat, aki evekig nem tudott mit kezdeni a gyerekeivel. Anyuka csak avnagyszulokkel hagyta egyedul. Ha apa ott volt, akkor is volt mellette plusz egy felnott. Mostanra mar belerazodott, no meg a gyerekek is nagyobbak.
2016. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hihetetlen kategória (bár elhiszem, hogy létezik ilyen), mert a férjemmel teljesen csereszabatosak vagyunk.
2016. márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én el tudom képzelni. Az én férjem ugyan nem ilyen, de anyám igen. Ezért gondolom, apukàból is létezhet, nem csak nagymamából. Megérteni viszont nem tudom.
2016. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%
Van ilyen és ez mindkét fél hibája. Az anyuka rendszerint túlfélti a gyereket és görcsös, nem hajlandó senkinek odaadni, aztán csodálkozik ha az apja nem foglalkozik vele és kimerül. Az apuka meg lusta...
2016. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%

Soha nem szülnék egy ilyen életképtelen "férfinak".

A párom pont ugyanúgy tud gondoskodni róluk, mint én..egy dolgot leszámítva, a szoptatást.


Nem baj, ha valaki nem született apuka és az anyuka foglalkozik alapvetően a gyerekekkel, apuka pedig "csak" segít. Na de, hogy 15 percre, vagy akár néhány órára nem lehet rábízni a másikra a gyereket, az egy vicc.

2016. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!