Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan apa, akire...

Tényleg van olyan apa, akire nem lehet negyedórára rábízni a saját két gyerekét?

Figyelt kérdés

Mesélte ma a kolléganőm, hogy milyen jó lenne negyedórára beleülni egy fürdővízbe. Mondtam neki, hogy hazaér a férje, mondja neki, hogy most ő beül a kádba, 15 percet foglalkozzon a két gyerekkel. Erre azt válaszolta, hogy az lehetetlen, mert a pasi nem bír el a két gyerekkel. Mondom, 15 percig? Olyan nincs.

Állítja, hogy márpedig így van.


Ez komolyan akkora dolog? Nem csecsemőkről van szó, két és fél évesek.

Tényleg van ilyen, vagy csak én gondolom, hogy a férj nem is akar elbírni velük?


2016. márc. 3. 20:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy városhoz közeli kis faluban élünk és döbbenetes az emberek egy részének felfogása ezzel kapcsolatban. Ha a párom elvitte sétálni a gyerkőcöt vagy autóval elugrott valahova és vitte magával, akkor legtöbbször csodálkozva kérdezték tőle az alábbiakat (a teljesség igénye nélkül):

- így elvan veled?

- el mered hozni magaddal?

- mit csinálsz, ha sír?

- tudsz pelenkát is cserélni?

WTF???? Elég szomorú, ha egy apuka ennyit nem bír megtenni. Nem hiszem, hogy ilyen emberrel együtt maradnék.

2016. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Én is csak néztem. Közölte, hogy a férje hazamegy, és leül tévézni, mert ő dolgozik és az stresszes. Ő meg szaladgál egész este a két gyerekkel (egyébként ő is dolgozik 5 órában).

Csak pislogtam, mert hogy egy férj ennyit ne tegyen meg a feleségének, hogy 15 percre lefoglalja a gyerekeket. Ennyit fejem állva is ki lehet bírni.

2016. márc. 3. 21:17
 13/23 anonim ***** válasza:
A Barátnőm férje ilyen!Édes,barátságos,bármiben benne van.DE!Bármiféle konfliktustól/kihívástól leblokkol.Márpedig Neki 2 de akár 1 gyerek felügyelete is kihívás(2 gyerekük van).Ha bármi probléma,megoldandó feladat van,kuncog,nevetgél,és nem tud mit kezdeni a dolgokkal.Szóval igen,tényleg van ilyen apa!
2016. márc. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Számomra elképzelhetetlen, de biztos van ilyen is...


Nállunk a ferjem teljes értékű szulo

2016. márc. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
80%

"Csak pislogtam, mert hogy egy férj ennyit ne tegyen meg a feleségének, hogy 15 percre lefoglalja a gyerekeket. "


Nem a feleségének segít azzal,hogy foglalkozik a saját gyerekeivel...elvileg ketten akarták,és ugye nem csak a nőnek született ám gyereke,hanem a pasinak is...

De ez az anyuka nyilván boldog így és élvezi ezt,különben már régen sejhajon penderítette volna a kedves urát,hogy a ráeső 50%-ot vegye ki a gyermeknevelésből,akármennyire is "fáj" ez apukának!

2016. márc. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
49%

Akkor az ilyen "férfinak" tul.képpen miért is kellett gyerek? Főleg kettő????

Ő tehát dolgozik, utána pihen és gondolom a fb-on mutogatja a képeket a családjáról...


Tőlem amúgy azt szokták kérdezni, amikor egyedül vagyok, hogy hol hagytam a gyerekeket és amikor mondom, hogy a másik teljes értékű szülővel vannak, akkor elkerekedett szemekkel néznek, hogy az meg ki. Mondom az, aki pontosan annyi fizetést tesz le az asztalra, mint én és ugyanannyi joga és kötelessége van otthon, mint nekem. Na ilyenkor ált. témát váltanak az emberek :)

2016. márc. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
74%
16. Azert ez se vmi szeretetteljes megkozelites. Egy csalad vagytok, abban pedig nem szokas ilyen targyilagosan megkozeliteni a masikkal valo viszonyunkat...
2016. márc. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Én is úgy érzem, hogy az ilyen apa nem is akarja megprobalni. Számomra ez hihetetlen. Ha ő nem bír velük, miért várja el, hogy a felesége bírja?

(a két gyerek egyszerre jött, ikrek).

Biztos nem bírnám nézni, hogy én két izgő mozgó gyerekbe igyekszem vacsorát pakolni, a férjem meg nagy nyugisan tévézik.


Aki ismer ilyet: tényleg ilyen béna az apa, vagy nem is akarja? Engem ez érdekelne.

2016. márc. 4. 11:41
 19/23 anonim ***** válasza:
Akit ismerek annal ugy volt, h eleve volt egy tavolsagtartas, felsz, nem akaras. Nevezzuk vmi ilyesminek. Ezert aztan nem is probalt belerazodni, hanem kivul maradt. Tehat tenyleg nem ment neki es nem lehetett rahagyni a gyerekeket, de ez azertvolt, nert nem jott ugyan osztonosen, de nem is akarta lekuzdeni a felelmet. Tehat vhol nem is akarta igazan. Aki meg akarja talalni a kozos hangot a gyerekeivel, az meg is talalja.
2016. márc. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szerencsére el sem tudom képzelni,hogy milyen! Az én férjemet akár két órára is simán itt tudom hagyni a 4 évessel és az 5 hónapossal, ha kell.

Sőt, még az apám, aki pedig nem nagymama, meg anya, "csak" egy nagypapa, még ő is el van fél órácskát a kettővel.

Fáradt munka után? Tényleg? És akkor mi lesz, anyuka visszaáll melóba, és ő is fáradt lesz munka után? Esznek, amit találnak? Vagy fürdenek, ahogy tudnak?

2016. márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!