Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi a havi jövedelmetek?...

Mennyi a havi jövedelmetek? Mennyi gyereketek van? Mennyit költötök ebből a gyerekre?

Figyelt kérdés
2016. márc. 7. 09:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Kb 550e a havi bevételünk. Fogalmam sincs összegszerűen, hogy ebből mennyit költünk a gyerekekre (2 van), nyilván amit kell megvesszük, szerencsére jut is, marad is.
2016. márc. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Kb. 500-550 ezer a bevételünk. Két gyerek van, 4 éves és 5 hónapos, de számszerűen én sem tudnám megmondani mennyit költünk rájuk. Amit kell, azt mindig meg tudjuk venni. De ugye van,hogy egy hónapban többet költünk, mert mondjuk cipőt kell venni, vagy betegség jön közbe (azt mi 6-7 ezer alatt nem szoktuk megúszni). De nyilván minden hónapban nem kell cipő, és szerencsére nem is betegek minden hónapban! Ha nagyon átgondolom, akkor azt tippelem,hogy havonta 60-70 ezer körül biztos költünk a két gyerekre. De van,hogy többet.
2016. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
1.2 millio korul van a kettonk fizetese, 2 gyerek van es nem szamoljuk, mennyit koltunk rajuk. Minden szukseges dolguk megvan, de luxus dolgokat nem veszunk nekik egyaltalan. Persze, amibol tehetjuk, abbol a legjobbat vesszuk nekik (pl pelus, ruha, cipo stb.), de ez nem feltetlenul jelenti azt, h az a legdragabb is.
2016. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerek, 2 szülő, nagyjából havi 260 ezer forintból gazdálkodunk. Havi fix kiadás olyan 80 ezer körül van, a többit magunkra költjük. Hogy ebből mennyi megy el a gyerekekre, azt sosem számolgattam. Esznek, isznak, ahogy mi is, ruhát nekik is veszünk, ahogy magunknak is, programokat kifizetjük, de ezek általában közös programok, úgyhogy magunknak is pénzbe kerül. Nagyon kicsi részben lehet csak szétválasztani szerintem, legalább is akkor, ha valaki nem vezet tételes listát a kiadásairól minden hónapban. Mondjuk amúgy se nagyon látom értelmét az ilyen kérdéseknek. Milyen információhoz lehet így jutni? Meg azt sem értem, miért ilyen felemelő érzés mások zsebében turkálni. Bár mint látod, én simán leírom, nem titok, nem érzem úgy, hogy ezt bárki irigyelni fogja, de azt sem, hogy takargatni való lenne az, ahogy élünk, mert tök átlagosnak tartom, és jól meg is vagyunk így. Csak nem értem, hogy miért tesz fel valaki ilyen kérdést.
2016. márc. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Most 1,8 millió a havi bevètelünk, mert èn itthon vagyok a 3 hetes babànkkal, ès nagyon minimális összeget kapok. Ha visszamegyek dolgozni, akkor 2,5 millió lesz. Ebböl fizetünk egy elèg masszív törlesztöt a hàzunkra.

A baba mèg nagyon pici, anyatejes, ugyh csak a kencèire, vitaminokra ès pelusra kell költeni, ès bevallom öszintèn fogalmam sincs mennyit. A gyògyszertàri kencèk meg vitaminok, amiket felírt az orvos elèg dràgàk itt (6-8 ezer volt darabja legalàbb, ès vagy 6 dolgot kellett venni). Ezek mondjuk szerintem rengeteg ideig elegek, mert ahhoz kèpest mennyit kell hasznàlni belöle nagy kiszerelèsek. Szerintem, amíg csak anyatejes ès pelus kell csak, meg leosztom mondjuk 6 hónapra a megvett kencèket, akkor 30-40 ezer ft-t mondanèk. Hogy nagyobb koràra, hogy alakul arról gözöm sincs mèg. Ami kell majd megvesszük, de nem szeretek semmi feleslegesre költeni. Szèp, minösègi dolgokat vàsàrolunk majd neki, de mindig figyelni szoktuk az akciókat. 6 hónapos korig az egész ruhatàràt minimum fèlaàron, de volt hogy 70-80%-os leárazàsokon vettük, vagy kaptuk ajàndèkba.

2016. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Akkor én mint "gyerek" nagyon-nagyon-nagyon FEKETE BÁRÁNY leszek.


Anyu is és apu is rokkant nyugdíjas. A kettőjük nyugdíja, 140 ezer forint. 3-an vagyunk testvérek, a többi segélyről vagy hasonlóról nem tudok. (gondolom max. plusz 50 ezer)


Ami biztos:


Luxus kb. minden. Egy ruha egy cipő, egy 2-3 napos szomszédban lévő nyaralás, a tankönyvek, vagy bármi. 3-an vagyunk 1 szobában, egymás ruháit, tankönyveit örököljük. Nekünk kb. semmi nem adatott meg, csak egy önkormányzati lakás, plusz sok-sok bizonytalanság.

2016. márc. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
1,8 millió???? később több is? Hol adnak manapság ekkora fizetést? Ez szerintem kamu.Én átlagos- -sőt jó!!!! fizetésből élek(250.000) átlagos körülmények között.Rezsi - ami fix 90 ezer, plusz kaja,( négyen vagyunk 120-130 ezer) ruha.....az iskolai fizetnivalók. Melyik lakásban jön ki a rezsi 50 ezerből albérleti díjjal együtt, ennyire külön világban élnénk?
2016. márc. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
külföldön gondolom
2016. márc. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Az mindjárt más! Jól döntöttetek, hogy kimentetek.Többiek, akik itthon élnek?Hogy boldogultok?
2016. márc. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

a férjem multinál dolgozik IT szektorban. 600 körül van a nettója, juttatásokkal együtt.

Én mint írtam most gyeden vagyok a kisebbikkel. Közben elvégeztem egy OKJt, letettem a jogsit, egy nyelvvizsgát, mert azelőtt titkárnőként 150.000 Ft körül kerestem csak. Ha visszamegyek dolgozni, remélem a papírokkal nekem is meglesz a 200.000, annyival már elégedett lennék mint nő, mint családanya (Budapestről beszélünk) Én nem mennék ki, azt vallom hogy az ember ott találja meg a lehetőséget ahol él. De hozzá kell tennem hogy mi nem a nulláról indultunk, a férjem egy kis lakást hozott a háztartásba (azóta összegyűjtöttünk már családi házban élünk), ha abszolút nulláról kellene kezdeni, én is külföldre mentem volna.

2016. márc. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!