Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Három pici mellett mennyi idő...

Három pici mellett mennyi idő jut magatokra?

Figyelt kérdés

Van két fiunk, ők 4 és 6 évesek.

A lányunk nemrég született, 3 hetes.


Az egyik közeli rokonom ma ledöbbent, hogy mennyi időt szánok magamra még a gyerekek mellett is, ezért vetődött fel bennem a kérdés, hogy tényleg "extrán sok", vagy csak ő túloz. Tudni kell róla, hogy az a fajta anyuka, aki fél órára sem bízza másra a gyerekét, cipeli magával esőben, fagyban, 40°-ban is akár.


2016. márc. 7. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Én is ilyen vagyok. Bár a "magamra" azt nem tudom mit jelent. De jelentősen többb időm van, mint sok 1 gyerekesnek. Hordom a nagyobbakat különórákra, edzésekre, angolra. Főzök minden nap, a szemét sem halmozódik fel. Bár megjegyzem az alvás időm van leredukálva. A kicsi sok időt vesz igénybe, Dévény stb, de megoldunk mindent. Megakarom-megoldom ennyi. Segítségem nincs.
2016. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Az egy honapos miatt meg kb semmi, vagyis de napi 20 perc amig tusolok, addig a ferjem van veluk...


A nagyobbaktol mar lenne azert 1-1 szabad oram bar en dolgozom jelenleg is... Szoval igy nehezebb kicsit de azert 1 ora nagyjabol megvan naponta ami tenyleg az enyem...

2016. márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Első vagyok. Tudni kell még azt is, hogy 1 babástól már megkaptam: "de jó neked, neked van időd" :) Hát mosolyogtam.
2016. márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rengeteg függ adtól mennyi idősek és milyen személyiségek a gyerekek, nyugisabbak mellett mondenkinek van ideje, és fél év alatti baba nem sok vizet kavar, a nagyok neked már ovisak,esetleg iskolás persz hogy van időd magadra stb...

Nekem egy 2évesem és 3hónapos iker párom van. A 2évesem egy ördög, ha egy percre nem figyelek a mosogatóban ül, vagy az ikreknél a kiságyban. A kicsik még nem kell sokat foglalkozni de előre tudom milyen éesz egy év múlva hiába lesz ovis a nagy... ráadásul semmi segítségem, nincsenek nagyik...tehát nekem tuti nem lesz sok időm magamara, max 8után. :D de mindent megérnek.

2016. márc. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!