Elfogadnád az alkut?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel,hogy a párod halála után pokolian rossz anyagi helyzetben vagy. A gyámhatóság és a szolgáltatók is fenyegetnek.

A párod szülei,akikkel nem voltál/vagy jóban ajánlatot tesznek neked. Mondj egy összeget és cserébe mondj le a gyerekről az ő javukra,végleg,örökre!


Mit tennél?


Komoly válaszokat kérek,ne a szokásos kamu,szenteskedő rizsát,mert azzal tele van a padlás. :(



2016. márc. 8. 10:43
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
55%
Volt is hasonló kérdés pár hete, csak ott az apa "kényszerítette" alkura a feleségét. Kicsit unnalmas már a téma.
2016. márc. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
87%

"rossz anyagi helyzetben vagy"


Vazze! A fél ország rossz anyagi helyzetben van, még sincsen olyan weboldal, hogy:

"eladó.használtgyerekek.hu"

2016. márc. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
58%
Hmm. Ez a hét vicce! Azért lettem lepontozva, mert nem mondanék le a gyerekemről?! Biztos szar anya vagyok.
2016. márc. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
79%

Elképzelem a banki átutalás közleményét: "Horváth Ilona LAFO - Pistike ára"

Mindig tudtok újat mutatni. :D

2016. márc. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam senkit és aki szerint kamu a kérdés az ne válaszoljon.


Bocsánat,hogy kérdeztem és,hogy élek.


Mellesleg nem eladnám őt,hanem a nagyszüleinek,akik normális emberek csak engem nem bírnak,mert jobbat akartak a fiuknak.

2016. márc. 8. 11:04
 16/38 anonim ***** válasza:
88%
Épeszű és ép érzésű nagyszülő ilyet nem kér.
2016. márc. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
80%
És ha én pedig el találom küldeni ezt a kérdést a Rendőrségnek, miszerint itt emberkereskedelem zajlik, akkor az mennyiben lesz jó neked? Mert kb ezt kellene tenni ilyen helyzetben, a gyerek az nem árucikk akit lehet adni-venni. Szóval akkor biztos nem kamu?
2016. márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
49%

Ebben az esetben kur.va gyorsan keresnék még egy mellékállást. Gondolom, dolgozol te is...

Ha nem, akkor lehet menni munkát keresni, szintén kur.va gyorsan.


Mai Magyarország, kis ismertető, hátha határon túli vagy: az apa (családfenntartó) halála után kap a gyerek árvasági segélyt, családi pótlékot, ha a kicsi 3 év alatti, akkor az anya GYES-t, és ha dolgozik, még adókedvezmény is jár. Ha nem dolgozik, akkor mehet közmunkára havi 60-ért, (és itt rohadjak meg, ha az önkormányzatnál ilyenkor nem kerítenek neked valami alibi állást, főleg ha egyébként tudják, hogy a gyereket becsületesen neveled)

Ennyiből már lehet villanyt fizetni.


A nagyszülők támogassanak, ha akarnak: vásároljanak be tartós élelmiszert, vigyél el a gyereket állatkertbe és strandra, és vegyenek neki néha egy-két ruhát. Oltári nagy segítség!


Gondolom, a fenti esetben arról van szó, hogy a nagyszülők úgy látják, te alkalmatlan vagy anyának, és náluk nem csak anyagi szempontból lenne jobb helyen a gyerek.

Magyarán sza.r anyának tartanak, és féltik a gyereket.


Eltaláltam?


Nézd, sok nő került nehéz helyzetbe, pl. válás után: nagyon sok "apa" gyerektartást se fizet, egyedül nevel innentől 1-2-3 gyereket, és mégsem adja oda őket senkinek, semmi pénzért. Nem megyek messzire, én is így jártam, két gyerekkel maradtam ott válás után, meg az összes hitellel, ebből az egyik svájci frank alapú, 15 évre, és nem kevés.

Első dolgom volt másik állást nézni, ami jobban fizet.


Nem azt mondom, hogy nyáron a gyerekek Magnum jégkrémben fürödtek, és a strandra jártunk haza, meg karácsonyra kamionnal jött a Mikulás, de mindenük megvan, ami kell, plusz egy kis mozi, kirándulás belefér.


Innentől nagyon rondán tudok nézni az ilyen nőkre, mint aki a kérdést feltette.

2016. márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
32%
ha veszely all fenn hogy elveszik a gyereket es allami gondozasba viszik akkor igen, de azzal a feltetellel hogy tarthassak kapcsolatot a gyerekemmel, latogathassam , kuldhessek neki ajandekot, felhivhassam telefonon. igy igyen, beleegyeznek mert ez a gyerek erdeket szolgalna.
2016. márc. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
6%
Egyértelműen nem. Apukaval amúgy mi van?
2016. márc. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!