Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi bajuk a lombikos nőknek?

Mi bajuk a lombikos nőknek?

Figyelt kérdés
Van pár lombikos ismerősöm és egyszerűen nem értem mi van velük. Megértem a helyzetüket, és soha senkit nem néztem le emiatt, sőt drukkoltam nekik, hogy sikerüljön. Amikor én terhes lettem spontán, 3 hónap után, lenéztek. Folyamatosan. Mindent jobban tudtak a terhességről, a szülésről és utána a baba gondozásáról is. Van olyan, aki csak az észt osztja, de a babakocsiba egyszer nem nézne be. Mi lett velük? Becsavarodtak? Sajnálom, hogy nekik lombikkal sem sikerül a baba, de ne viselkedjenek már úgy, mintha mindentudók lennének.

2016. márc. 8. 13:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

16-os vagyok, ahogy nézem mindenkit lepontoznak, de erre nem kell adni, mert sok fogyatékos hülye jár ezen a gyakorin, akinek ez a játéka :D

A % itt nem számít, úgyis minden választ elolvas az ember, ami hasznos az meg úgyis megmarad a fejében. Én legalábbis sosem nézem a %-okat :)

2016. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Èn senkit sem pontoztam le, akivel egyetèrtetten ment a zöld kezecske :)
2016. márc. 8. 20:47
 23/24 Viki1108 válasza:
100%
A kérdésre a válasz: nincs semmi bajuk "a lombikos nőknek". Ugyanúgy,ahogy ők nem tudják milyen spontán teherbe esni,ti sem tudjátok milyen megpróbáltatás testileg,lelkileg,anyagilag egy lombik. Nem kell öket sajnálni,mert arra van a legkevésbé szükségük,de nem is kell őket úgy kezelni,mintha más faj lennének. Fogalmatok sincs arról,amiről itt írtok. Engedjetek meg egy kis személyeskedést. Én ha akarnám ugyanúgy terhes lehetnék akár a jövő hónapban,mint ti,mert a párom problémája miatt kell lombikoznunk. De már 3 éve küzdök vele együtt ahelyett,hogy a könnyebb útat választanám és lelépnék. Higgyétek el,hogy vannak olyan mélypontok egy "lombikos nő" életében,amikor egy terhesség hallatán nagyon meg kell erőltetni magukat,hogy mosolyogva gratuláljanak. Ostorozzák eleget magukat amiatt,hogy ilyen "szerencsétlenek"nem kell még nektek is azt tenni.De legfőképp nem lehet általánosítani.
2016. márc. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

16#


20 év próbálkozás,3 beültetés,11 vetélés...5 hónaposan szuszog a kiságyban...Spontán estem teherbe.Fel ne add!!!!:)

Hogy vagytok?

2016. márc. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!