Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Havi 58 ezer forintból beválla...

Havi 58 ezer forintból bevállalnátok egy gyereket?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 09:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát nem is tudom. Egyedül vagy és ennyit keresel? Mert ha a párod is veled van és van munkahelye, más a helyzet. Havi 58 ból, úgy hogy rezsi, kaja és az élet más területei is vonnak el pénzt, szerintem egyedül megélni is kihivás manapság. Biztosan nem vagy teljesen egyedül. Értékeld újra a lehetőségeid!
2011. nov. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit bővebben?

Van lakáshitel? Mennyi a rezsi?

Mert ha ez az egész kell a rezsire és a kajára, akkor az NEM elég.

2011. nov. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egy gyerekhez ez iszonyat kevés pénz.....van párod? ő keres???mert azét nem mindegy...


egyedül ennyiből esélytelen kijönni, sőtt még magamnak sem lenne elég....


írj kicsit bővebben mert így nem lehet reális választ adni erre....

2011. nov. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Igazából ennyi maradna ha a meglévő hiteleket kifizetném. A párom rendelkezik jövedelemmel, de a probléma abban van, hogy ő nem igazán akarná-vagyis bizonytalan, hogy szeretné e ezt a babát- és ezért számoltam csak magamra.
2011. nov. 5. 09:24
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor még ebből a rezsit és az életedet kell kifizetni (plusz a picit)? Szerintem nagyon szűkös lenne.
2011. nov. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
A rezsit nem, ez csak kettőnkre maradna.
2011. nov. 5. 10:00
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmiképp. Főleg úgy, hogy nincs hozzá stabil párkapcsolat..
2011. nov. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
71%

ha első gyerek, akkor feltélenül, mindenképp és minden körülmények között, kivéve ha halálos betegségem lenne

gyerek nélkül szart se ér az élet

2011. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha már odáig eljutottál, hogy ezt is kiszámoltad, és képes lennél egyedül is felnevelni, annyira vágysz rá, akkor igen. Megpróbálnám a helyedben, mert érzem, hogy nagyon akarod és elszánt is vagy, erős, ebben biztos vagyok! Menni fog! Azt azonban sajnálnám, ha emiatt vége lenne a kapcsolatodnak. Beszélgessetek erről még, talán az apuka is érezni fogja, amit te, csak egy kis időre van még szüksége... légy vele türelmes. Biztosan nem véletlenül vagytok együtt! Sok sikert és boldogságot!
2011. nov. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
68%
Persze, csak elszántságért és akaraterőért nem adnak pelenkát a boltban.
2011. nov. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!