Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teherbe eshettem? (gyógyszer...

Teherbe eshettem? (gyógyszer mellett)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos ma már nem tudok tesztet venni, illetve holnap is annyira sűrű napom lesz, hogy maximum csak délután..

Tegnap hagytam abba az adott levelet, mindig vasárnap jön meg. Egyszer kétszer már előfordult, hogy késett egy napot, de ennyi. Normális volt a vérzés.


Most viszont az imént a wcn, pisilés után barna nyálka volt a wc papíron..

Egy kicsit megijedtem, mert itt rendszeresen olvasom ezt a barnázásos dolgot...


Mit gondoltok, nem kell aggódnom ugye? Rendesen szedem a gyógyszert, nem is voltam beteg, viszont ilyen még soha nem volt..

Emellett félidőben volt hasszurkálás középidőben (ilyet se tapasztaltam még az elmúlt gyógyszeres években). Tompa menstruációs fájdalom.


Holnap délután veszek tesztet, de jó lenne egy kis megnyugtatás, ha ti kizártnak tartjátok..

Nem tudom milyen egy terhesség első szakasza, barnázás, tompa fájdalom stb.


Köszi!


2016. márc. 10. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szedted a gyógyszert, és mellé nem szedtél antibiotikumot, szerintem nem vagy terhes. A barnázás még nem biztos hogy terhességet jelent, lehet, hogy most hamarabb jön meg, vagy barnázás előzi meg.
2016. márc. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Rendesen szedtem, és antibiotikumra sem volt szükségem a hónapban. Egy rövidebb hasmenéses időszakom volt, de az is még belefért elvileg, mert eltelt jó pár óra a gyógyszer beszedése és az esetek között..
2016. márc. 10. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudod mit mondanak: 100%-ban biztonságos védekezés nincs. Begyél tesztet.
2016. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!