Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baba előtti barátokkal tartját...

Baba előtti barátokkal tartjátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Miután megszületett a babám, egyszer jöttek át a barátaim, azóta kb semmi. Mintha nem is léteznék. Másnál is így volt?

2016. márc. 13. 20:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit félreérhető voltam a szilveszteri bulival kapcsolatban, nehogy bárki is partyra gondoljon. Három barátnőm volt itt és először babáztunk, miután elaludt a fiam, akkor pedig scrabbelöztünk, beszélgettünk, annyi ital került elő, hogy éjfélkor koccintottunk. Csak azért a kiigazítás nehogy bárki is tombolós, ereszd el a hajam, hányós házibulira asszociáljon.
2016. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
54%
Mimár a kutya előtti barátokkal se tartjuk a kapcsolatot, nemhogy a baba előttiekkel. :) Szerencsére azért a kutyás ismerősök megmaradtak és ők még érdeklődnek irántunk annak ellenére, hogy már kutyázni se nagyon van időnk.
2016. márc. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, bár mi nagyon közel lakunk (mindenki a belvárosban) és mozgékonyak is vagyunk, a férjeink is sokat velünk vannak és tevékenyek.


A legjobb barátnőmmel majdnem egyszerre szültem, a többieket meg érdekli a dolog (szinglik, velem egyidősek, de mégis). Nem gyerekes programokra megyünk, de egy kiállításra vagy reggelizőhelyre, simán tudom vinni a babát, és a barátnőim is szeretik. Babások és nem babások egyaránt.


29N

2016. márc. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!