Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kérdeznétek az alábbi...

Melody Dy kérdése:

Mit kérdeznétek az alábbi esetben a védőnőtöktől?

Figyelt kérdés
Négy (4) kérdésetekre kivétel nélkül az a válasza, hogy "nem tudom". Ezek után pedig kedvesen megkérdezi, hogy van e még valami kérdésetek.

2016. márc. 14. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Megkérdezném, hogy mi az, amit tud?☺
2016. márc. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Hát az érdekes..talán megkérdezném hogy hol tanult, mert akkor ezt az iskolát nem javaslom senkinek sem. Gondolom nem atomfizikával kapcsolatos dolgokat kérdeztél. Ha még nem kaptál választ, és van kedved priviben leírni, hátha tudok segíteni:-)
2016. márc. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ, mi volt az a négy kérdés. Bárkitől lehet olyan dolgot kérdezni, amiről fogalma sincs.
2016. márc. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tippelj, milyen témakörben kérdezhettem tőle.
2016. márc. 14. 10:23
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Nos, pl XY szuleszrol mi a véleménye? XY szülésznő jó? Melyik a legjobb tápszer? XY jó gyerekorvos? Ezeker a kérdésekre normális védőnő vagy nem válaszol, vagy kitérő választ ad.

Amúgy a kérdésednek mi a lényege?

2016. márc. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valamilyen szinten okoska is hasznos.
2016. márc. 14. 10:52
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

"A kérdező kommentje:


Tippelj, milyen témakörben kérdezhettem tőle."


Szerintem akkor kapnál itt használható választ, ha esetleg elárulnád, hogy mit kérdeztél. Vagy a védőnőnek is ilyen tippelőset kellett játszania veled? Mert akkor nem csodálom, hogy nem tudott válaszolni.

2016. márc. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
Ja, hogy ilyen stílusban beszéltél vele is? Akkor nem is csodálom, hogy nem adott tanácsot. A gyerekednek azért majd taníts egy kis jomodort is.
2016. márc. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Megint a védőnő a hülye, a kérdező tökéletes:)
2016. márc. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!