Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gyerekvállalás-ellenes facebook csoportról?

Figyelt kérdés

[link]


nézzétek meg a képeit.


2016. márc. 14. 13:09
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
60%

Valami igazság van benne - mégha túloznak is, mint minden egyoldalúan szélsöséges oldal.


De abban nagyon igazuk van, hogy ha valaki NEM AKAR gyereket, azt másoknak EL KELL fogadniuk és nem MEGTÉRÍTENI akarni öket.


A gyerekvállalás minden embernek magánügye, és ebbe senkinek (még a szüleinek meg rokonoknak sem) nincs beleszólása.


Ezt annak "ellenére" írom, hogy nekem vannak gyerekeim, de eszembe sem jutna másokra (még a gyerekeimre sem) rákényszeríteni a véleményemet.

2016. márc. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
47%
Háááát megnéztem.... kissé meredeknek és szélsőségesnek tartom, de nyilván nem vagyunk egyformák, és úgy gondolom, amíg ezen oldal kedvelői így éreznek, addig mi NORMÁLIS emberek csak jobban járunk azzal hogy ők gyermektelenek maradnak. Nyilván ez az oldal csak a negatívumokat élezi ki, azért hogy ezzel nyugtassák magukat a döntésükért. Aki ezt egy percig is komolyan gondolja az jobb is ha nem szaporodik. Nem vagyunk egyformák nem lehet más akaratát ráerőszakolni vki olyanra akik nem szeretnék. Ebben az esetben úgy érzem hogy ők sokszor voltak azért támadva, hogy mikor lesz gyerekük. Megértem, mert engem megnaz zavart mikor azt kérdezgették miért szülök fiatalon. Senkinek semmi köze az én gondolataimhoz, érzelmeimhez, mint ahogy nekem sincs jogom megítélni azokat akik gyerek nélkül akarnak élni. Ő dolguk! 29N lassan 3. Gyerekes anyuka.
2016. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
60%
Némelyik kép gusztustalanul primitív. Totál végletek.
2016. márc. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
62%
Az ő dolguk. A gyermekvallalas magánügy. Nem kötelező az oldalt nézegetni
2016. márc. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
61%

Az,hogy betegesen idióták.

Nem azzal van a bajom,hogy valaki nem akar gyereket,magánügy.Saját döntése.Ettől még bőven lehet valaki jó,kedves,szeretetre méltó ember,hasznos tagja a társadalomnak stb.

De hogy szinte napi szinten posztolni kell erről valami primitív agyatlan okosságot,akkor ott már valami defekt van.Egyszerűen nem hiszem el,hogy valakit azért vegzálnának Ennyire,mert nem szeretne gyereket...Én legalábbis még senki gyerektelentől nem kérdeztem meg,hogy miért nincs neki.

De azért sem süllyednék a szintjükre így elfogadom hogy ilyen degeneráltak is vannak,ha már ők nem bírják elfogadni,hogy gyerekek születnek...:/pfff.

2016. márc. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
40%
Miért defekt, utolsó? Akinek gyereke van, az meg arról posztolni -pár kivétel eltekintve -naponta. Nem kötelező ilyen oldalakat nézegetni, pláne direkt rakeresni, hanem érdekel.
2016. márc. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
87%

NEM azért defekt,mert nem akar gyereket,még egyszer hangsúlyozom.

Hanem mert ilyen ízléstelen képeket rak ki ,hogy "gyors abortusz",és a képen várandós kismama,elé gördeszka lökve,meg mélység,stb.

Álljon már meg a menet,nem vagyok egy humortalan valaki,de ez vicces??

Valamint EGYOLDALÚAN mutatja be a gyerekvállalást.

Akinek van gyereke,tudja hogy sokkal tobb öröm van benne,mint bosszúság.

Aki meg nem akar,azt meg nem szükséges elrettenteni.

Vagy akkor ki a célcsoport?aki bizonytalan,hogy vállaljon -e gyereket,majd ezektől a képektől nem fog?:-S

2016. márc. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
83%
A gyereket vállalólat tiszta idiótaként szeretné feltüntetni, holott inkább eme "poénok" kitalálóinak van baj a fejében, nem kicsi!
2016. márc. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
75%
7sel egyetértek! 2es voltam
2016. márc. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
43%
Túlzásba vitte de valamilyen szinten megértem, már már gyilkos szemmel néznek egyesek azokra a nőkre, akik nem akarnak gyereket és nem tudják elfogadni, hogy nem mindenkinek ez az élet.
2016. márc. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!