Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ákos vagy Botond név szebb...

Ákos vagy Botond név szebb szerintetek ehhez a vezetéknévhez?

Figyelt kérdés

Párommal nem jutunk közös nevezőre... Vezetékneve : Brada


Mindenkepp magyar név jöhet szóba.Esetleg vezetéknévhez passzoló más keresztnév ötlete van valakinek? Köszi!


2016. márc. 16. 19:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ákos.
2016. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
7-essel egyetértek, nekem mégis Ákossal jobban tetszik, ha csak ez a 2 név van. Esetleg Bálint, Bence, most végülis nem tudom, mi tetszik nektek, csak mássalhangzóval kezdődjön. :) És vegyes, vagy magas hangrendű jó lenne a vezetéknév mellé.
2016. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A 9-es válaszolóhoz hasonló érzéseim vannak.

Önmagában mindkét keresztnév szép és vállalható, a vezetéknévvel együtt is mindkettő elfogadható, de mindkettőnél van valami zavaró tényező.

Brada Ákosnál nekem furcsa az "AÁ" hangkapcsolat, de ha nagyobb szünetet tartunk, akkor nem olyan feltűnő.

Brada Botond igazából nekem úgy hangzik, mint amikor a gyerekek az autó hangját utánozzák valamiféle "brumbrum" szerű. De nagyobb szünettel ez is feloldható végülis.


Én az Ákost választanám, de amúgy is az a keresztnév tetszik jobban a kettő közül, úgyhogy lehet azért.

2016. márc. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A botond túlságosan alliterál, az Ákos pedig nem magyar, hanem török név.
2016. márc. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
*Botond*
2016. márc. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az Előd szép lenne ezzel a vezetéknévvel.

Szebb, mint Botond vagy az Ákos.

2016. márc. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2016. márc. 17. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!